Iesvētības..
Balerīnas tērpā, aizsietām acīm. Ved mūs pa gaiteni, jāliek rokas kkādā zampā, jāatrod 1 santīms, šausmīgi smird. AR kliedzienu jānodzēš svece. Sadzen visus meiteņu tualetē, viss šaušalīgi smird.. Tad ejam uz sporta zāli, (vislaik aizsietas acis.) Jāuzkāpj uz sola, tad tevi paceļ ar visu solu augšā un no muguras grūž lejā (tā nobijos) tad sadzen visus kkādā nodalītā sporta zāles galā. Jāiet uz stafeti.
Stafetē man bija pudele starp kājām, citi ar muti skrūvē vaļā/ciet. ( no malas izskatās, ka sūkā "krānu") Nākamā stafete - jāizdzer kefīrs ar olīvām + kkādas garšvielas. ( nebija slikti, tikai daži vēma..) Vinnētāju un zaudētāju komandas apvienojas pliko skrējienā pa sporta zāli. Tad sākās šausmīgākā daļa.. Aizsietas acis, apkrāso mūs ( uz visiem tika uzzīmēts "pincis". Izved ārā, jāiemērcas kkādā smirdīgā zampā.. Tad šķēršļu joslā jārāpo uz vēdera pa kkādiem sapuvušiem āboliem, un vēl viss ko ļoti, ĻOTI smirdīgu. Tad nododam zvērestu : tram tram taram..... ZVĒRU. Visus aplej ar ūdeni, uzber miltus un putraimus. Dodamies uz dušām atbrīvoties no smakas un "nastas". Vēljoprojām rakstot jūtu, kā man smako rokas. 

Paldies Raivim a.k.a Zaps par šiem jaukajiem mirkļiem.. Jā, kā vienmēr palaidi savu jautrību garām sēžot pie datora. Pats vainīgs blum_mini.gif