Žanrs: Asa sižeta filma 

Daži aktieri: Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal, Sela Ward
Režisors: Roland Emmerich
Filmas garums: 2h un 5 min
Mans vērtējums: smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif + labākā filma, kādu esmu redzējis.  

 

Neliels apraksts par filmu:

ASV zinātnieki ir sapratuši, ka globālā sasilšana drīz sāks noritēt pilnā sparā, un lai novērotu, cik ātri temperatūra celsies, zinātnieki nonāca pie viena secinājuma: ap ASV krastiem jānovieto bojas, ka mērītu ūdens temperatūru, un viņi to izdarīja. Vienu dienu kāda boja rādīja, ka ūdens temperatūra ir samazinājusies par 13 grādiem pēc celsija, bet zinātnieki to neņēma vērā, jo boja atradās nemierīgos ūdeņos, un noteikti ir aizpūsta kaut kur projām, bet kad tas atgadās ar otro, trešo, ceturto un piekto boju, viņi saprot, ka kaut kas nav kārtībā, viss bija apgriezies kājām gaisā - temperatūra nevis paaugstinājās, bet gan pazeminājās. Tālāk sekoja daudzas dažādas katastrofas, piemēram: krusas graudi kokosrieksta lielumā, un nobeigumā radās milzīgs virpuļviesulis, kura iekšienē temperatūra bija - 60 grādi pēc celsija, un tas traucās pāri visai ASV, iznīcinot lielās un mazās pilsētas, padarot mājas līdzīgas lieliem ledus bluķiem, nogalinot cilvēkus, un kad viesulis bija pabeidzis savu darbu -  ASV iestājās jauns laikmets - ‘'Ledus Laikmets''.

Mana vērtējumu skala:

smile_mini.gif  - sūdīga filma

smile_mini.gif smile_mini.gif  - samērā slikta filma

smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif  - laba filma

smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif  - ļoti laba filma, iesaku noskatīties

smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif smile_mini.gif   smile_mini.gif  - vienkārši izcila filma, tev noteikti jānoskatās!!!

 

Dažas bildes:

Laboja mad, labots 4x