1. Niks serverī.

Venom

2. Pastāsti par sevi, par sevis nepieciešamību serverim, un kā Tu rīkotos konkrētu noteikumu pārkāpumu gadijumos. (250-500 vārdi).

Sākšu ar to ka esmu ļoti aktīvs spēlētājs, man patīk survival serveri, un jau šodien kopš jaunā survival publiskošanas, spēlēju 3h bez apstājas, mani par moderātoru varētu izvēlēties jo, esmu aktīvs, esmu pieejams, esmu izpalīdzoš un vēl daudz dažādu iemeslu, protams pārzinu arī daudz komandu, piemēroju daudzmaz saudzīgus sodus, pēc manis paša ieskatiem, un pēc nodarītā sekām,

serverī katru dienu būšu online vismaz 6 stundas ( arī naktīs ), un būšu visiem pieejams, un līdz ar to būs mazāk pārkāpēju, visus noteikumus esmu izlasījis, protams ja būtu lieli pārkāpumi, sazinātos ar lietotāju S J, jo viņš ir atbildīgais par serveri, un viņš arī izlemtu sodu. Zinu ka esmu darījis daudz dažādu stulbību iekš vecā servera, ticis banots, izmantojis palīgprogrammas, bet vairs to nedaru jo nemaz negribu, un asprotu ka tā ir gan spēles bojāšana gan citiem, gan arī man. Lai nu kā, vai man tikt vai netikt par modu izlemsit jūs, es protams to gribētu, bet nekad visu nevar dabūt, paldies par atbalstīšanu. Ja vēlaties zināt vēl ko, vienkārši lūdzu ierakstiet komentāros. Paldies.

3. Vai Tu piekrīti augstākminētajiem noteikumiem.

Jā.