Sveiki, sveiki... Nezinu ar ko lai īsti sāk, bet gājis raibi pēdejās dienās. Garīgais arī tāds kā sievišķiem kas stāvoklī, bet nesūdzos. Daudz arī esmu sapratis, un cenšos dzīvot pēc saviem likumiņiem.

 

    Pa vakardienu paspēju nogurdienāties, pieēsties, dabūt lielas galvas sāpes un izārdīties. Bet žēl ka bija lietains laiciņš (jo tas nav labākais laiks, lai ietu ārā ar draugiem), tomēr ne uz ilgu. Spilgtākais moments vakar bija tāds, ka Hiena izgāza pāris sienas kaut kādā pamestā fabrikā (nekad nestāšos pretī viņa spēcīgajām kājām, nekad). Bet secināju to, ka hienu vairs neielaidīšu mājas teritorijā, pēc tā kā viņš skraidīja pa pagalmu ar degošu koka gabalu (kkas līdzīgs lāpai). Kopumā viss bija labi un jautri, bet vakar brālis tāds dīvains palika (nezinu kur viņš iepinies).

Smagi vispār, tgd jāsavelk gali, jo mamma kkur nozudusi un jaizdzīvo pa savu naudu uz kādu laiku. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=W3Vyg-Y8YTA


     Šodien vēl paspēju aizvilkties uz Jelgavu, tomēr biju ļoti saguris, un pārāk ilga vizīte nesanāca. Satikos ar visai punktuālu draugu, viņš man tiešām daudz parādīja un pastāstīja par Jelgavu - skaista un mierīga pilsēta. Aizgājām apskatījāmies kas notiek, bet neko tādu interesantu neatradām. Vēlāk staigājoties aizgājām pierīties uz chilli picu, gaidot ēdamo sāka skanēt Paramore dziesma ''Careful''. Tajā brīdī man iemirdējās actiņas un sāku dziedāt līdzi (he, bij jautri).

Braucot uz Rīgu, domāju ka diena būs izdevusies, bet kā jau vienmēr, kāds sapiš garīgo un viss ir slikti. Tomēr esmu pieradis pie tā, un jāatrod risinājums problēmām.

 

https://www.youtube.com/watch?v=f5howHv3F54


     Dzīve nav rožu dārzs, tāpēc ir kā ir. Nekad nedrīkst aizmirst par mīļajiem cilvēkiem (draugiem, draudzenēm, ģimeni), vienmēr esat izpalīdzīgi, atsaucīgi, novērtējiet viņus un viss būs labi. Nekad arī nevajag pārsteigties un izšaut ārā ko negaidītu, jo vēlāk to nevarēs paņemt atpakaļ. Lai Jums jauka pēdejā jūlija diena.

https://www.youtube.com/watch?v=ANUwnCTbpmE

Laboja werwe99, labots 3x