Labrītiņ no rītiņa eXieši. Te jau atkal raksta Dāvītis, Werwīte no Austrālijas. Ai, nu ja īsumā, tad šodiena bija forša, relaxējoši relaxējoša. Hihi. ;D

 

Ir pulkstens 19;36 kad šo brīnumu sāku rakstīt, bet nu jums jau drīz būs pulkstens 12 no rīta. Šodien tad diena piederēja man, haha, aizlaidu uz pilsētas centru, jeb pilsētu (kā viņi to sauc).

Bija plānots sapirkties suvenīrus ko vest visiem mīlīšiem uz Latviju. Nu teiksim tā, daļēji kaut ko jau esmu sapircis, bet esmu nedaudz dusmīgs ka šo un to nevarēju atrast. Grrr.

 Kā jau vienmēr, uz ielas notiek kaut kādi brīnumi, sakumā redzēju interesantu zellu kurš ar krāsu baloniņiem smuki meistaroja mākslasdarbus, un pēc tam pārdeva. Kā arī nedaudz vēlāk uzskrēju kaut kādam meiteņu korim un jauniešu grupai (baigi labi spēlēja puikas, žēl ka ielas spēlmaņiem tik maz Austrālijā tiek, salīdzinoši mazāk kā Rīgā).

 

Tas krāsu baloniņu zellis: 

 

Nu jā, tālāk es devos uz Viktorijas tirgu, jautra vietiņa. Tur var visādus nieciņus, gan arī labas lietiņas nopirkt, un par labākām cenām nekā izspiedēju veikalos. Viens liels izbrīns rodās par dzeramo cenām. 0,6l Kõla, vai kaut kas uz to pusi, maksā ap ~3$, šausmas ne? Ūdens arī kaut kādās trakās cenās, bet nu varbūt vienkārši staigāju pa nepareizajiem supermārketiem.

Pats sevi palutināju ar austrāliskām ''šotiņu'' glāzītēm, drīz jau varēšu viņas pielietot, bet nu kas zin, varbūt kādam izdomāšu uzdāvināt.

Ā jā, kāds arī vēlējās lai ielieku kādu bildīti no pilsētas centra, nu tad jāiemet kāda ar Melburnas Ziemassvētku atmosfēru.

 

 Ko lai vēl pastāsta... 

Nu šodien labi paēdu, saku pirmās pusdienas ar Subway bageti (garšo ļoti labi), tad atgriezos pie sirmā KFC vistu kunga. Paderpoju pa pilsetas centru, pasēdēju saulītē, padzēru kafiju un devos uz metro pusi, lai dotos mājup.

Atnācu mājās, un devos nelielā atpūtā, ha! ;D

 

Laba harmonija, labs atspirdzinājums: 

 

Lai vai kā, šodien bija kūl, rītdienu gaida jauni piedzīvojumi. Ciao putanas!

 

Laboja werwe99, labots 1x