Sveiki eksieši, draugi un pārējie. Nu ko lai saka, sen neesmu neko te, savā blogā, rakstījis, bet redz kā - man ir parādījies laiks lai kaut ko uzrakstītu (cik saprotu, tā tagad būs biežāk). Īsumā - man ir labi, slikti, esmu ļoti laimīgs un ļoti bēdīgs.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NGaVUApDVuY

 

     Bāc, cik laiks paskrien ātri, bet ja uz kaut ko (precīzāk sakot, uz kādu) jāgaida, tad viss velkās tik ļoti, ļoti ilgi. Tā man tagad iet, visas emocijas un darbības pārsvarā ir balstītas uz un ap citiem cilvēkiem. Kā arī manā dzīvē ir sanākuši daudz, tiešām ļoti daudz foršu cilvēku, bet par kādu cenu? - aizgājuši daudz vecie! Agrāk nebiju tik ļoti "vajadzīgs" citiem cilvēkiem, bet tagad - būm, daudzi vienkārši grib iztusēties un pavadī laiku ar mani. Tas var likties forši (jā, tas ir forši), bet pēdējā laikā tas faktors ka man kaut kur jābūt, liek uzmest atkal citiem man svarīgiem cilvēkiem. Reizēm vienkārši uznāk tāda vēlme, ka gribētu būt vairākās vietās vienlaikus, un gūt visas pozitīvās emocijas ar visiem, kuri tās vēlās ar mani. Jums arī tā mēdz notikties, ka nesanāk izdarīt visu ko vēlētos? - cerams ka nē. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=x21uw543HVk&feature=related

 

     Kā pa skolu iet? Kārtējā skolas maiņa, bet šoreiz izvēle ir pareizā, skola laikam tagad viena no labākajām lietām kas ar mani noticies pēdējā laikā. Izdomāju atgriezties pie nozares kurā jūtos visdrošāk, proti, mūzika (būšu operdziedātājs (lololol)).

     Nākamnedēļ man ir iesvētību nedēļa, un šīs būs manas otrās iesvētības - feeling spešel. Pirmdienas tematika ir Harry Potter, Otrdien: Lauķi/dārznieki, Trešdien: Kabare, Ceturtdien: deputāti, Piektdien: Olimpiskās spēles, un vakarā uz iesvētībām jābūt vienkārši sporta tērpā. Cerams būs tik jautri, cik izklausās. 

     Ceru ka Jums visiem iet labi, nav nekādu problēm un parādu. Izbaudiet auksto laiku, drīz jau atkal vasara klauvēs pie mūsu durvīm.

Laboja werwe99, labots 3x