Neko gari nerakstīšu, bet uz patīkamas nots man arī sākās vasara. Tomēr jūtams jau neliels rudens aukstumiņš, lielutiņš, un dienas kļūst īsākas. Beidzot varu teikt, ka visi punkti ir salikti uz ''i''.

 

     Jā, ceru ka ātrāk atnāks atpakaļ siltais laiciņš, jo nedaudz sāk pieriebties lietainās un drūmās dienas. It kā jau viss ir saplānots līdz vasaras beigām, un esmu superīgā sajūsmā (skatoties uz to, kas gaida mani). Beidzot arī vakar sarunāju vizīti pie omes, kuru neesmu redzējis pasen. Iemesls kāpēc braucu ir visai vienkāršs, lai saņemtu dzimšanas dienas dāvanu (kuru vēl nesaņēmu, un bija plānots jau pagājušo nedēļu saņemt), un lai atpūstos. Nezinu tikai kā darīt, braukt uz ogri ar vilcienu, vai arī vairākas stundiņas ar riteni mīties? Jāskatās kāds laiciņš būs.

Vakar nomocījos, lai izdabātu ģimenei... Bija jāmazgā tas un tas, jācepj franču maizītes un pankūkas (labi, ka sievietes asistēja virtuvē), kā arī dienas beigās bija jauzstāda debīlais basketbola grozs pie garāžas (mazajam bračkam). Jūtos noguris, bet gandarīts, jo galu galā dabūšu kaut ko vēlāk par šito vergošanos...

 

https://www.youtube.com/watch?v=xLYiIBCN9ec&feature=fvwrel

Laboja werwe99, labots 2x