Vasarā dzīves ritms ir sagrozījies pārāk traki, un to ir tiešām grūti kontrolēt. Nesaku ka man nepatīk, bet zinu ka vienu brīdi tam ir jābeidzās.

Jau apmēram mēnesi, esmu pieradis iet gulēt no rīta, padzīvoties pa dienu, tad pagulēt pa vakaru un visu nakti atkal dzīvoties līdz nogurumam. Kādam tas var likties slikti, kādam tieši saprotami, bet esmu pieradis tā dzīvot pa vasarām. Nedaudz pastāstīšu ko ta es daru pa naktīm. :8:

https://www.youtube.com/watch?v=YkqzJIGxbzo

Parasti kad pieceļos ir tumšs un saprotu ka visa ģimene guļ (kas ir ļoti patīkami). Ja ir nedaudz pāri pusnaktij un ārā nelīst tad vienmēr izeju ārā un paskrienu nakts krosiņu. Vienmēr pēc krosiņa ieskrienu mājās noelsies un nosvīdis, tāpēc fiksi dušā, fiksi ārā no tās un pie kompīša - aidā. Tie kas exā sēž ilgi, var vienmēr pamanīt mani online līdz ~6 rītā, bet puse ir afk. Šajās naktīs skatos ''Spartacus: blood and sand'', tiešām labs seriāls, kuru ieteiktu visiem. Nereti arī var ar kādu skypā uzsist klaču, un tad gan laiciņš skrien vēja spārniem.

Ja ir bijusi lietaina nakts, vienmēr ap 4:30 eju ārā ar savu riteni un aizbraucu līdz centram no pārdaugavas (vien lai pārbrauktu pāri tiltam un redzētu nepbrīnojami skaisto saullēktu). Tieši pēc lietus ir patīkami svaigs gaiss un debesis nedaudz sārtas. Izbaudu braukāšanu pa vientuļajām ielām (forša sajūta ir arī vnk staigājot).

https://www.youtube.com/watch?v=OTOqO0wr1og

Vienīgais vēl šajā vasarā vēlos redzēt skaistu saullēktu pie jūras, bet vēl īsti nezinu kā to realizēšu, jo praktiski nav iespēja palikt tur pa nakti. Domāju vēl laiks ir lai visu savestu ierastajā un normālajā dzīves ritmā, kā arī jārealizē daži iecerētie neprāta darbi.

Laboja werwe99, labots 2x