Dienas kļūst īsākas, un naktis garākas. Savā ziņā prieks par to, ka vasara iet uz beigām, un ātrāk gribu remdēt savu zinkāri par jauno skolu (lai gan varēšu to iepazīt pēc 3 nedēļām). 

 

     Mmmm, šodien uz vakara pusi bija labs laiciņš, proti lietains un vējains (bet diemžēl uz īsu brīdi). Pieļauju domu, ka lielai daļai cilvēku nepatīk lietains laiks, bet man gan iet pie sirds. :8:

Vakar saņēmu ziņu no tēva, ka viņš beidzot saņēmis darba atļauju, un tagad varēs strādāt Austrālijā par normālu darba algu. Tas nozīmē, ka iespējams jau ziemas brīvlaikā varēšu braukt apciemot viņu. Spriežot pēc visa, es tiešām varētu izmantot nelielu atpūtu tālāk no mājām, kā nekā sen neesmu bijis ārpus Latvijas.

https://www.youtube.com/watch?v=seGhTWE98DU

 

     Pēdejā laikā nereti man ir tāda pretīga sajūta - neapmierinātības sajūta. Domāju tikai par slikto, lietām ko varēju izdarīt labāk, vai arī vispār nebūtu izdarījis(nezinu kā ar to visu cīnīties). Un šīs domas mani nogalina + nevaru aizmigt naktīs tā dēļ (tāpēc vien atliek nogurdināties visas dienas garumā, lai vieglāk būtu aizmigt). Reizēm arī iegāž tas, ka esmu emocionāls cilvēks (pārsvarā iekšēji), un esmu izbrīnīts par to, cik auksti ir citi cilvēki (no malas skatoties). Iespējams ar laiku arī tas mainīsies, kļūšu par vienaldzīgu cilvēku un sākšu saskatīt vairāk nelabā citos.

https://www.youtube.com/watch?v=-d3RYW0YoEk

 

     Vasarā neesmu bijis uz nevienu muzikālu pasākumu, augustā vajadzētu aiziet uz kādu operas izrādi un jāapsver doma par festivāla ''LABA DABA'' apmeklēšanu.

https://www.youtube.com/watch?v=VkmjwRQhWHM

 

Laboja werwe99, labots 1x