Sveiki, atkal esmu klāt ar citiem WOW jaunumiem, jeb papildinājumiem.

Papildinājumi ir tāds kā uzlabojums visai spēlei, kas atstāj iespaidu uz pilnīgi visu. WOW ir 3 šādi papildinājumi (neskaitot pašu klasisko World of Warcraft).

Šodien es jums parādīšu nelielu ieskatu katrā no papildinājumiem. Sāksim ar vecāko.

Uzmanību! Šie ir tikai vispārēji apskati par nozīmīgākajām izmaiņām, nevis detalizēta informācija par pilnīgi visu jauno!

The Burning Crusade!

Pats pirmais papildinājums The Burning Crusade ir pazīstams ar to, ka tajā parādās pavisam jauns kontinents "Outlands". (The Burning Crusade turpmāk saīsināts kā TBC)

Outland sastāv no 7 atšķirīgiem apgabaliem, katrs no tiem burtiski atšķiras no pārējiem, viens ir dzīvības pilns ar avotiem, bet cits - akmens un velnu zeme.

Outland varat nokļūt izejot cauri Dark Portal, kas atrodas Blasted Lands.

Līdz ar TBC iestāšanos, jūs paveras iespējas cīnīties un sasniegt 70. līmeni, iegūt jaunu apbruņojumu, piedalīties jaunos reidos un instancēs, kā arī lidot ar lidojošajiem pārvietošanās līdzekļiem!


Sākoties The Burning Crusade, jums ir pieejamas 2 jaunas rases - draneji (The Draenei) un Asins elfi (Blood elves) kā arī jauna prasme Jewelcrafting!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrath of the Lich king!

Wrath of the Lich King (turpmāk tekstā Wotlk) ir otrais WoW papildinājums, kurš ir kļuvis ļoti, ļoti populārs tieši pateicoties dēļ Lich King, kas ir vairākas reizes bijis sastopams Warcraft II un Warcraft III spēlēs. Mazs ieskats.

Wotlk ir pieejamas jaunas zemes, lielākā no tām, kontinents - "Northrend"! Northrend spilgti mijas dabas krāšņums ar tās dusmām, tur viss ir ļoti saskaņots un skaists.

Northrend pavisam sastāv no 10 dažādiem apgabaliem.

Northrend jūs varat nokļūt ar zepelīnu (lidojošu kuģi, kas mazliet atgādina dirižabli).

Wotlk, jūs jau varat sasniegt 80. līmeni, cīnīties ar pašu Lich King, doties uz daudz jaunām instancēm un reidiem, pildīt tūkstošiem jaunu uzdevumu, pārvietoties ar vairākpasažieru pārvietošanās līdzekļiem (multi-passenger mount), apgūt jaunu prasmi - Inscription, kā arī izveidot pirmo varoņa klasi - Nāves bruņinieku!

 

Cataclysm

Cataclysm (turpmāk tekstā CATA) ir jaunākais, līdzšim pārsteidzošākais papildinājums. Pilnīgi visu pasauli pasauli ir skārusi kataklizma, tā ir izmainījusies, ir radušās milzu gravas, mainījušās pilsētas, radušās jaunas zemes! Neliels ieskats, kā viss ir mainījies.

 

Kā bija:

Un kā ir tagad:

Cataclysm tagad ir ĻOTI daudz jaunas zemes,  DIVVIETĪGI LIDOJOŠIE PĀRVIETOŠANĀS LĪDZEKĻI, jūs tagad varat sasniegt 85. līmeni, cīnīties zemūdens zemēs, piedalīties reidos un instancēs, izvēlēties no 2 jaunām rasēm - gobliniem un vorgeniem, izmantot Guild Leveling iespējas un daudz ko citu!

Dažas bildes:

 

Tas arī viss, šie bija mazi apraksti par papildinājumiem smile_mini.gif

Laboja , labots 6x