Aikis0 miniblogs

• Aikis0
    +2

Tikko atbraucu no futbola spēles. Finālturnīrs 2.līga, ejam par pirmo vietu. Šodien bija pirmā playoff spēle mājās. 0:1 zaudējam pirmo puslaiku, otrajā 1:1 un 88min es iesitu uzvaras vārtus 2:1 UZVARA! Krekls novilkts, tribīnes skatītāji skrien uz laukuma, lec man virsū un visa mana komanda papildus pa virsu ! Un dzeltenā kartiņa par novilkto kreklu. Primo reizi manā dzīvē kkas tāds izbaudāms bija. So happy

+3

Es priecājos par tiem pašiem 8 skatītājiem kā tu saki !

• Arnis
      0

Malacis.

• MGΡ 🏀
      +3

Trenējas futbolā, bet puslaiku sauc par periodu. Norm.

apsveicu anyway

• Aikis0
        0

Paldies, izlaboju.

• Heros
        +1

@MGP par periodu var saukt visos sporta veidos vienu no spēles atvēlētā laika daļām. Basketbolā - pirmais, otrais, trešais vai ceturtais periods. Hokejē - 3periodi. Futbolā - 2 periodi. Tas, ka visi pieraduši - ceturdaļas, trešdaļas un puslaiki ir cits stāsts. Nekas nepareizs viņam tur nebija...

• Aikis0
          0

Es arī aizdomājos, bet es bieži pieļauju kļūdas tapēc nemaz neiespringu un izlaboju.

• MGΡ 🏀
          0

Periodus izmanto hokejā, ceturdaļas basketbolā, puslaikus futbolā.

• Heros
            +3

Nope. Hokejā tikpat labi var izmantot trešdaļas. Periods ir viena iedaļa no kopuma.

+1

Ja jau spēlē ar 10. numuru, tad drošvien esi uzbrucējs/uzbrūkošais pussargs.
      Tādiem spēlētājiem ir jāgūst vārti.
      Pirmo reiz tik golu iesiti vai spēles laikā emocijas vienkārši sakrājās?

• Aikis0
        0

Esmu pussargs, kas var atskriet atpakaļ aizsardzībā un atkal aizskriet uzbrukumā, nepīpēju kas ir labs faktors un skaitos atrākais komandā bet ne tehniskākais ar bumbas pieturēšanu. Esmu arī top3 komandā rezultatīvākais ar 7 goliem. Un man bija sarkanā kartiņa, par kuru nācās izlaist 3 spēlēs, kas neļāva gūt vārtus un šķirties no 100 eiro. Un tās bija emocijas ka 88 min iesitu, pirmo reizi dzīvē novilku kreklu par ko dabūju nevajadzīgu dzelteno, bet vienalga, tā man pirmā.

• Ralfs I.
          0

Sarkano par pēdējās cerības sodu dabūji vai kaut ko nesportisku/rupju sanāca izdarīt?

• Aikis0
            -2

Nesportisku, mums bija soda sitiens, un bumba tika raidīta soda laukumā un pretinieks man ar rokām pagrūda mugurā, bet kāds no manas komandas bija izdarījis pārkāpumu pret pretinieku vārtsargu un atskanēja svilpe. Pēc svilpes , es vnk ieskrējos un ar plecu iedunkāju krūtīs to kas mani pagrūda. Un uzreiz sarkanā. Bet nebija ne rokas paceltas man ne arī jebkāds turpinājums, un sods bija par smagu, 100 eiro +3 spēles diskābelis. Par to daudz runāja un appelācija nenostrādāja. Bet to spēli tik un tā uzvarējām 2:1, jo sarkanā tika  dabūta 46 min un bija grūti. Pretinieki iesita 90min.

Ingvars Sondors/ SK Cēsis / uz 3 spēlēm +100 Eur (nepiedalās nākamajā LFF 2. Līgas Vidzemes čempionāta spēlē) (D.R.P.p.19.4);

• Aikis0
      -1

Šeit viens no 2.līgas dabūja mūža diskvalifikāciju, bet ne mūsu reģionā.

• line^
      0

Kur spele notika?

• line^
        0

Tikko pats atradu.Zel ka uz kojam sodien nebraucu.Butu redzejis speli.

0

Mums tur bieži spēles ir , nu gan jau esi redzējis, jo mājas spēles mums ir tajā laukumā, jo Cēsu laukumu remontē.

• line^
            0

@Aikis0 Es tikai šogad tur sāku mācīties.Cik jums fināla spēles ir?Un jums tikai brivdienās notiek spēles?

• Aikis0
            0

@line^ mums vēl 3 spēles, 2 izbraukuma un 1 mājas.