Abdullah miniblogs

 • Abdullah
  -1

  neesi lohs un nobalso, pastāsti arī draugiem.
  https://manabalss.lv/marihuanas-dekriminalizesana/

  • Ronalds
   +5

   Nebūs vai tā garša, kad iegūstu savu sūri gaidīto mantu un tad atvadoties no drauga apmainaties ar naudiņu un viņš ar folija gabaliņu. iekāp mašīnā, mierīgi brauc ar savu iegādāto prieku iemestu bardačokā un tad pēkšņi reģionālā pašvaldības policijas mašīna aizmugurē tev brauc un tu sarāvies, ievelcis elpu, zils mēģini braukt neuzkrītoši.


   Ja būs dekriminalizesana zālē tad loco nevarēs tā blatot. Vai tu gribi likt loco ciest?

   • Laciz
    0

    Kas ir loco?

    • Rūdis Puncis
     0

     @Laciz Locco jeb Tranch Mafia Locco ir latviešu reperis

     • Laciz
      +4

      Kārtējais autists.

   • Burnsey
    0

    Dekriminalizēšana nenozīmē, ka būs legāla. Tāpat pārdos melnos stūros un neatrisinās pilnībā problēmu, ko atrisinātu legalizēšana.
    Būs administratīvais sods, kriminālatbildības vietā.

  • Rūdis Puncis
   0

   Nava 18

   • Amorphis
    -1

    Nty

   • Laach
    +1

    Kam tas vajadzigs

    • idk
     +7

     Priekš tam lai neliek cietumā par tādu nieku.

    • PainFoinmr
     -2

     Lai narkomānus, kuri nemāk latviešu valodu (idk, nevis tev Laach, bet izmanto garumzīmes, krānagalva), neliktu cietumā pa tādu nieku (narkotiku glabāšanu un potenciālu izplatīšanu)

     • BluePrints
      +7

      Man liekas tu biji viens no tiem fujakiem, kas skolaa atgadinaja par neizdaritiem majasdarbiem. Tu ar to brillaino anime fujaku viena maisaa metami. + kapec lai kads straglotu pie pareizrakstibas sajaa ded forumaa

      • Abdul
       +2

       Vins gjau bija dzeksons kas gramu pa 30 pirka

      • Abdullah
       0

       @Abdul ''sitais tiko no amsterdama atbraucis''

      • Abdul
       +1

       Fanat sitas mo4nais tik nereali cepii atvi4aju amsterdamas kumars pats kofi shopa njemu

      • PainFoinmr
       0

       XD narkomāns mad

     • e35
      0

      Garumzimezs bad mariuana good

   • Ropsiitis
    0

    Eh, nu vismaz dekrimilizācija nevis legalizēšana. +vēl varētu pielikt psilocibīnu.


    btw manabalss.lv jebkad ir arī kko panākuši.? xD

    • Rūdis Puncis
     +1

     Latvija.lv/pv labāka platforma

    • PainFoinmr
     0

     +
     Gribu, lai kāds manā vietā arī atrod informāciju - vai manabalss.lv jebkad ir arī kaut ko panākuši.
     It kā interesanta, bet nesvarīga informācija, labāk izmantošu savu laiku, lai spēlētu Rūnstiegru.

   • BluePrints
    +8

    Tak jau vairakas reizes sitie balsojumi bijusi. Tiem boomeriem, kas tur seez tapat pie dirsas viss..

   • Abdul
    0

    Legalizejiet kumarinu wooo

   • Amorphis
    +2

    Kā būtu, ja vienkārši pārstātu lietot? Nebūtu jāčīkst par nesamērīgiem sodiem un neturpinātu kļūt par atsaldeni.
    Tas, kurš to iniciatīvu ielika arī izklausās pēc random pāķa, kas uz zāles sēžot ar to sapūdēto smadzeni neveiksmīgi izspieda nevērtīgus iemeslus kamdēļ vajadzētu dekriminalizēt.
    Nebūs jums.

    • Burnsey
     0

     Kā būtu, ja vienkārši beigtu līst citu privātajās dzīvēs valdība ar savu nepārdomāto sistēmu un atļautu cilvēkiem darīt to, ko viņi vēlas savā brīvajā laikā, netraucējot citiem?
     Man tu izklausies pēc random pāķa, kas nesaprot problēmu. Kriminālatbildība par to, ka tu uzpīpē vielu, kas tevi pilnībā nepadara par lielāku risku citam.

     • Amorphis
      +1

      Bīstamu nē, bet tomēr notrulina + pārlieku liels daudzums vēl jo vairāk kaitīgs. Salīdzini parastu, dzīvespriecīgu cilvēku ar regulāru pīpētāju. Lai arī es zinu, ka esi par ļaušanu cilvēkiem darīt ko grib saistībā ar visām substancēm, tomēr Tu atšķirību starp šiem diviem cilvēkiem spēsi saskatīt.
      Un par tavu nostāju, ka cilvēkam jādod brīva izvēle es vienkārši nepiekrītu. Negribu pārlieku par to strīdēties, bet vidējais latvietis (un cilvēks kā tāds) nav pārāk racionāla un par nākotni domājoša radība. Tāpat kā Tu nedotu viņiem pieņemt nozīmīgus likumus, tā arī es uzskatu, ka šī veida ierobežošana tikai nāk viņiem par labu un pasargā no tā, ko vēlāk paši nespēs kontrolēt.

      • Burnsey
       0

       Saproti to, ka ja viduvējais Latvietis ir tik mentāli vājš cilvēks, tad viņš meklēs scapegoat visur un neaizliegsi visu. Problēmām jāmeklē diagnozi, nevis jāaizliedz simptomus, tas to neatrisinās. Ja tavu viduvējo latvieti pieķers ar zāliti, tad viņš dabūs kriminālatbildību, kas viņam neatļautu doties uz tādām valstīm kā Amerika. Ja viņš tiek cietumā zālītes dēļ, tad viņš izolēsies no sabiedrības, būs grūtāk pēc cietuma tikt atpakaļ sabiedrībā, iegūt darbu, jo tu vairs nebūsi tik spēcīgs darba tirgū un tad tavs viduvējais latvietis būs zemajā slāni jau. Vajag visu naudu, ko tērē, lai karotu pret narkotikām - ieguldīt cilvēkos, lai viņus dabūtu sabiedrībā atpakaļ. Portugāle ir viena no tām valstīm, kam šis izdevās fantastiski. Ir jau sen izpētīts, ka lielāka daļa cilvēki, kuriem ir viss kārtībā ar dzīvi nevar palikt atkarīgs.

       Tāpat cilvēki, kas gribēs dabūs to zālīti, tā ir ļoti viegli pieejama narkotika. Kādēļ neizvilkt ārā to no tumšiem stūriem, neuzlikt nodokli un regulēt un iegūt ļoti lielu naudu valstij? Nebūs arī mērcēti sūdi vai vel sazin kas, kura dēļ nesen Liepāja slimnīcā nonāca.


       Manuprāt, tu vienkārši esi ļoti close-minded uz šo tematu un tev vai kādam tavam tuviniekam ir bijusi vienkārši personīga slikta pieredze un atsakies skatīties uz šo visu ar atvertu domāšanu.

      • Amorphis
       -1

       Aha, noliec šim mentāli vājajam cilvēkam neierobežotu daudzumu marihuānas acu priekšā un pasaki, ka var lietot cik grib. Paskaties, kas notiks.
       Es saprotu, ja esi kāds, kurš nepīpē, bet grib dot brīvību darīt ko grib, lai arī tam nepiekrītu. Bet padomā cik absolūti debīlam cilvēkam ir jābūt, lai viņš apzināti nelegāli pirktu un lietotu marihuānu zinot kādi ir šie sodi un kā tāds nieks, ko var vienkārši nedarīt var sabojāt viņam dzīvi. Un tādi ir pelnījuši sodu un tā sekas, ja viņi to visu labi apzinājās pirms pārkāpa likumu.
       No indivīda skatupunkta sodi ir par lielu, bet tie ir tādi, lai paņemtu kādu kā abdullah un paradītu viņu par piemēru līdzīgiem muļķiem.


       Problēma ir tāda, ka it sevišķi jauniešiem patīk apdullināties un notrulināt sevi, nekas cits. Vari nemaz necensties atrunāties ar medicīnas pielietojumiem. Ja Tu uzskati, ka šīs problēmas risinājums un cerība uz pozitīvu rezultātu ir dot vēl vairāk pieejamas vielas, tad Tu arī vienkārši esi muļķis. Lūdzu necenties tēlot psihologu, tikai saproti to, ka Tu vienkārši neskaties uz situāciju racionāli un pat nemaz nezini to, ka vietās, kur zāle ir legāla, visi statistikas punkti, kas norāda uz marihuānas saistītiem auto negatījumiem, pašnāvībām, pārdozēšanas, popularitāti bērnu starpā (-18) ir kāpuši. Nemaz nerunājot cik nožēlojami Latvijā izgāztos ekonomiskā puse šai lietai. Tāpēc lūdzu nesauc mani par close minded, ja Tu esi spējīgs skatīties uz situāciju tikai no sava pothead podcastu skatupunkta.

      • e35
       +2

       "Bet padomā cik absolūti debīlam cilvēkam ir jābūt, lai viņš apzināti nelegāli pirktu un lietotu marihuānu zinot kādi ir šie sodi "


       haha, seku zināšana neaptur no izdarīšanas kā tev šķiet lol

      • Burnsey
       +1

       Tu gadijumā Amorphi nebiji tas cilvēks, kas pīpēja balkonā un bija pofig par likumiem? Un arī, kas bija par abortiem? Ironiju neredzi?

      • Amorphis
       0

       Jūrmalā nav likumu pret pīpēšanu uz balkona, tas tika noskaidrots. Beigās piekāpos un vasaras laikā nepīpēju, jo apnika strīdi. Tagad mājā dzīvojot nav problēmu.
       Par abortiem šaubos vai kaut ko esmu komentējis, bet ja jau tā centies kaut ko pierādīt, tad sure, attiecīgos apstākļos aborti ir ok.

      • SJohnson
       +8

       Nezināju, ka šitāds bootlickers esi, @Amorphis

    • Abdullah
     0

     Lohs

    • jegix
     0

     Tad jau pie reizes varētu kriminalizēt alkoholu jo tā jau arī ir kaitīga viela... Kas starp citu ir daudz kaitīgāka par zālīti.
     Es nesaprotu kapēc daudzi Latvijā tik ļoti pret zalīti, bet tajā pašā laikā iedzert tas jau normāli ir.

     • PainFoinmr
      0

      Yep, totāli vajadzētu. Tikai tam ir pārāk liels ekonomiskais devums, kā arī kultūrvēsturisku iemeslu dēļ, tas visticamāk nekur netiks darīts.

     • Amorphis
      0

      Lai arī tas nekad nenotiktu, man nebūtu iebildumu pret alkohola aizliegumu vai vismaz vecuma pacelšanu uz 21. Es tāpat palieku pie sava, ka vidējais cilvēks nezin, kas viņam nāk par sliktu. Neiešu par to karot un es daļēji simpatizējos ar ideju, ka katrs dara, ko grib, bet idejiskā līmenī ir lietas, kas tevi kā cilvēku degradē un es tiešām nesaprotu kāpēc daži cenšās no tā izvairīties ar savu autismu.

      • Zveraboj
       0

       @Amorphis Alko vajadzētu 25+, jo arī 21-nos nav visiem prātiņš.
       @jegix man liekas, ka jebkurai vielai lietošanā vajag mēru, lai nav par daudz.
       Tas, ka alkohols ir slikts, visi zin. Bet daudzi domā, ka zāles pīpēšanā mazāk kaitīguma - līdz ar to, to varētu legalizēt.
       Sapīpējušam jaunietim būs grūti pierādīt (kādā situācijā), ka viņš ir nopīpējis tikai vienu kāsi

      • Burnsey
       0

       Ja tu esi tik liels idiots, lai nemācētu atrast 18 gados, ko ilgtermiņā un īstermiņā tev nodara alkohols un pēc tā vel nevari izsecināt, ko darīt, tad 25 gadi baigi nepalīdzēs.

    • PainFoinmr
     0

     Man liekas tu biji viens no tiem fujakiem, kas skolaa atgadinaja par neizdaritiem majasdarbiem. Tu ar to brillaino anime fujaku viena maisaa metami. + kapec lai kads straglotu pie pareizrakstibas sajaa ded forumaa

    • Ropsiitis
     +1

     Varēji to penteri nerakstīt. Te iet runa par dekrimalizēšanu nevis negalizēšanu... thus jautājums - tev liekas normāli ka cilvēkam var atņemt brīvību par vienkāršu vielu lietošanu savā privātajā dzīvē?

     • Raven
      0

      Jā, jo viņš var ietekmēt ne tikai sevi, kamēr ir salietojies. Kā Tev šķiet, cik slepkavības, cik smagi miesas bojājumi ir izdarīti alkohola reibumā? Cik bērni ir uztaisīti narkotisko vielu reibumā un pēc tam pamesti vai arī neaudzināti pateicoties crackheadiem? Tie, kas ir par visa veida vielu legalizāciju ir ārkārtīgi savtīgi cilvēki un domā tikai par paša labumu un brīvību, nevis par kopēju sabiedrības labklājību.

      • Burnsey
       0

       "Tie, kas ir par visa veida vielu legalizāciju ir ārkārtīgi savtīgi cilvēki un domā tikai par paša labumu un brīvību, nevis par kopēju sabiedrības labklājību."
       Kādēļ tu salīdzini patreiz alkoholu ar marihuānu? Divas dažādas vielas.
       Tev tiešām liekas, ka sabiedrība ir labāka, ja par nelegālu substanču lietošanu savā privātajā laikā būs kriminālatbildība? Krimināli sodīt kādu šāda iemesla dēļ ir pilnīgs absurds un tas nepalīdz pilnīgi nevienai pusei!
       #SJW

      • Parstejgums
       0

       Lol uzskatīt, ka legālais statuss panāk to, ka lietotāji nelieto.
       Kā būtu, ja milzīgās naudas summas, kuras tiek tērētas apkarojot narkotikas (un tādā veidā tikai saasinot problēmu) tiktu ieguldītas izglītībā, soc. problēmu novēršanā utt.?
       Narkotiku apkarošana tikai pasliktina jau milzīgu problēmu, vairo dezinformāciju, soda cilvēkus, kuru problēmu atrisinājums nav kriminālatbildība un cietums un palīdz noziedzniekiem. Legalizēt/dekriminalizet visu, pārtraukt anti-drug propagandu, izglītot cilvēkus par narkotikām unbiased ceļā. Noziedzība samazināsies, varas iestāžu uzmanība varētu būt vērsta uz reālām problēmām, narkotiku problēma pati sāktu izzust. Bet nu tā, protams, ir utopiska fantāzija, jo tas nevienam nav izdevīgi.

      • Parstejgums
       0

       Un pavisam elementārais - valdībai nebūtu jāiejaucas tajā, ko pieauguši cilvēki izvēlas lietot un ar kādām vielām eksperimentēt utt.
       Vēl jo vairāk, vairākām vielām legālais statuss ietekmē pētījumus un iespēju tās izmantot labiem mērķiem (MDMA, lai ārstētu PTSD, psilocibīns un LSD dažādām garīgās veselības problēmām utt.)

      • Ropsiitis
       0

       Nevajag spekulēt.. re konkrēti dati. 2016. gadā 18nāves kur iesaistītas narkotikas. Nerunā tā ka Lv būtu narkotiku epidēmija. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&r...4s-HF2e1Bv8Sp72

      • Raven
       0

       @Parstejgums lmao, legalizēt/dekriminalizēt visu ir nevis utopiski, bet absurdi un tas nekur nav pierādījies, ka atrisinātu problēmas. Bet Tev ir taisnība, ka galvenā problēma ir tas, ka bērni lielākoties netiek izglītoti par narkotikām un to lietošanas sekām. Un Tevis uzskaitītās gan MDMA, gan LSD ir ļoti slippery slope, jo 1. MDMA ir atkarību izraisoša un 2. LSD rada nekontrolējamus blakusefektus + ar garīga rakstura nosliecēm ir novērojama psihoze, tāpēc ir labāki ārstēšanas līdzekļi. Self-taught ārsti-narkomāni nav nekādā veidā zinošāki par psihoterapeitiem, taču par to, ko veselības aprūpes sistēma izvēlas darīt ar šādiem cilvēkiem - tas ir cits stāsts. @Burnsey, kāda starpība, ka savā privātajā laikā Tu izmanto narkotikas? Tu tāpat vari ietekmēt citus arī savā privātajā laikā.
       @Ropsiitis Es VISPĀR nevienā vietā neteicu, ka ir kāda narkotiku epidēmija vai kas, neizzīd faktus no pirksta. Tu esi iedevis datus par nāvēm saistītām ar narkotikām, bet problēma ir tāda, ka Tu jau nemirsti uz sitiena, ja Tu esi narkomāns. Tu vari pist dzīves citiem un turpini pist dzīvi sev.

      • e35
       0

       @Raven : "legalizēt/dekriminalizēt visu ir nevis utopiski, bet absurdi un tas nekur nav pierādījies, ka atrisinātu problēmas."


       http://dx.doi.org/10.2139/ssrn.1543991


       "The data show that, judged by virtually every metric, the Portuguese decriminalization framework has been a resounding success."
       "hose data indicate that decriminalization has had no adverse effect on drug usage rates in Portugal, which, in numerous categories, are now among the lowest in the EU, particularly when compared with states with stringent criminalization regimes. Although postdecriminalization usage rates have remained roughly the same or even decreased slightly when compared with other EU states,"


       http://ftp.iza.org/dp10895.pdf


       "The results suggest that drug decriminalization in
       Portugal was not harmful and, if anything, it contributed to the reduction in the
       number of seizures of heroine and cocaine, the reduction in the number of drug-law
       offenses and drug-related deaths, and the reduction in the incidence of drug addicts
       among HIV positive individuals."


       https://doi.org/10.1177/2050324516683640


       " Since it was adopted the consumption of narcotic drugs and psychotropic substances actually decreased (UK Home Office, 2014)."


       "Comparing the results achieved by Portugal to the results achieved by other western countries in the ‘war on drugs’ highlights further the success of the Portuguese policy (Canadian Public Health Association Discussion Paper, 2014; Gallagher, 2015; Greenwald, 2009: 22–24; Kreit, 2010; Porto and Maciel, 2014; Woods, 2011)."

        

       https://doi.org/10.1111/lsi.12104

       "Self‐reported drug use in Portugal, other than lifetime reported use of cannabis, did not rise in the postreform period. This finding of minimal change is consistent with previous studies of decriminalization"

       "As this article shows through a review of the data on Portugal's drug use and drug‐related harms, the dire consequences that critics predicted did not come to pass. These findings are consistent with the other academic studies of Portugal's drug reforms to date (e.g., Hughes and Stevens 200720102012)"

      • Burnsey
       0

       @Raven "Tu tāpat vari ietekmēt citus arī savā privātajā laikā."
       ???

      • Raven
       -1

       @e35 Kaut arī šajā gadījumā dekriminalizācija ir nostrādājusi, atceries to, ka tas galīgi nav tik vienkārši - dažādās vietās var būt dažādi rezultāti, jo jāsaprot vispār, kāpēc narkotikas tiek lietotas, cik ļoti sabiedrība ir informēta par narkotiku efektiem, sabiedrības labklājības līmenis u.c. faktori, bet nu, well done Portugāle. Un svarīgi ir arī uzsvērt, ka dekriminalizācija, nevis legalizācija. Kaut kā man ir aizdomas, ka pārstejgums būtu par dažu substanču legalizēšanu *insert thinking emoji*

      • e35
       +1

       Nenoliedzami, es nesaku, ka visur vajag tagad dekriminalizēt, un protams tas ir jāizvērtē plašākā mērogā, bet mans punkts ir - eksistē pierādījumi, ka dekriminalizācija ir iespējams risinājums nevis utopija.


       Marihuanas sakarā, Latvijā obv nekas tuvākajos gados nemainīsies, bet es neredzu kā dekriminalizācija varētu būt vairāk negatīva kā pozitīva.

      • Raven
       0

       Piekrītu Tev par dekriminalizācijas viedokli - arī es nezinu, kā tas nāktu par ļaunu, jo šaubos, ka tas pat kā ievērojami traucētu alkohola tirgum, bet, protams, man nav nekādu pierādījumu, lai to teiktu.

   • e35
    0

    Tbh nah marihuānu ja var elpot škīdinātājus, kas cik zinu nav krimināla darbība

    • BluePrints
     0

     A tu negribi balinataju pagarsot?

    • ripexs
     0

     Tbh nah marihuānu, ja var dzert šķīdinātāju (etanolu), kas, cik zinu, nav krimināla darbība.

     • Raven
      -1

      Tbh nah marihuānu, ja var dzert šķīdinātāju (ūdeni), kas, cik zinu, nav krimināla darbība.

      • e35
       0

       Haha lietot lietas kas nav apreibinošas

   • vw scirro
    0

    Lmao, paldies par lasāmvielu, sen nav bijis w33d aizstāvju flame war exiņā hihi.gif

   • Rūdis Puncis
    0

    Wow, labākā lasāmviela šajā forumā šogad

   • Rūdis Puncis
   • Ods
    +1

    Neesi lohs, aizej nahuj

   • Abdullah
    0

    Es atdzivinaju exs

   • Zveraboj
    0

    Man 70% ir vienalga par legalizāciju.
    Un 30% esmu takā pret, jo tad staigās "legāli" apdolbuši jaunieši, kas nezina, kā citādi pavadīt brīvo laiku. Tie, kas lieto, tie arī lietos legāli, vai nelegāli.
    Tāpēc arī minēju, ka man pa lielam vienalga, jo ja gribēs, tad atradīs veidu kā salietoties. Tādiem uzreiz var iedot stroķi, lai nošauj sevi, nevis to dara 20 reižu palēninājumā.

   • Hidden driver
    +7

    >Savāc balsis
    >Priekšlikums tiek ieviests saeimas dienas kārtībā
    >Saeima nobalso pret
    >???
    >Repeat

    • SJohnson
     0

     Atlajst saimu un ievelet deputatus kas nobalsos par


     Citadi butu jakeras klat pie apversuma, sen jau ir skaidrs ka deputati nekalpo tautai, tiesam jagaz nost


     Ieliksim artusu par premjerministru un kivicu par kulturas ministtru un mani par prezidentu


     Bus valsts kura kup un 2000 eiro minimala alga

   • ripexs
   • Abdullah
    0

    Up xd

   • Bodnieks
    0

    Nevajag

    • Zveraboj
     0

     Es par to pašu!

   • SJohnson
   • Rūdis Puncis
    0

    Nevajag

    • tukumnieks
     +5

     Bija ko palasīt, itkā jau varētu dekriminalizēt, taču manuprāt latvieši nav tam gatavi, valstij vajadzētu tikt galā ar visām pārējām problēmām.
     Cilvēki pastiprināti lieto apdulinošas vielas, ja ir problēmas dzīvē (depresija, atlaiž no darba utt.)
     Ideja laba, nepareizais laiks/vieta.

    • Rūdis Puncis
     0

     Up xd

    • Kačis
     +1

     Latvija kam tādam nebūtu gatava !
     Neatbalstu !

    • RolX
     0

     Eh, man tas tiešām liekas diezgan hipokrātiski uzskatīt ka alkohols un cigaretes ir pieļaujamas, bet zāle nē.
     Zāle pavisam noteikti nav tik kaitīga kā alkohols - gan skatoties uz pārdozēšanas iespējām, gan uz ilgtermiņa ietekmi.
     Atskaitot tabakas/cigarešu ražotāju lobiju, ir burtiski 0 iemesli kāpēc vienām apreibinošām vielām būtu jābūt legālām, bet citām, pat mazāk kaitīgām, būtu jābūt nelegālām.
     Vēl viens arguments - šobrīd, lai šo relatīvi mazāk kaitīgo vielu iegūtu, pārsvarā nākas saskarties ar, tā teikt, noziedzīgo sabiedrības daļu. Zāle šobrīd var nostrādāt kā gateway drug tīri šī iemesla dēļ.

     • ripexs
      0

      >hipokrātiski

      • Parstejgums
       0

       Acimredzami ka zales pipetajs. pat valodu aizmirsis

      • RolX
       0

       Esmu trenējies pie Reiņa, kuru tu labi pazīsti. Jo ilgāk nodarbojos ar cīņu mākslu, jo vairāk saprotu, ka nekad nevajag savu pretinieku novērtēt par zemu, ja neko par viņu nezini. Ja tu sāc domāt, ka esi baigās naglijs izsitējs ringā vai uz ielas, jo es kaut kad kaut kur trenējies, iesaku padomāt divreiz. Tu nekad nevari zināt, kas tev stāv pretī. Es negalvoju, ka varētu tevi uzvarēt, bet es zinu, ko un kā darīt ringā, un cīņa ringā ir pavisam kaut kas cits, kā ar rajona pacančikiem atspārdīt kādu uz ielas. Un es, personīgi, dotu priekšroku UFC noteikumiem.

     • Raven
      +2

      melnais cilvēk, liekulīgi nevis hipokrātiski.

      • RolX
       0

       Paldies baltais cilvēk, nevarēju atcerēties pareizo vārdu

    • e35
     +1

     Nice pat OSRS saka reklamet.    • Abdullah
     0

     Reali lol

    • oskvidfateris
     0

     Saturs dzēsts!

    • Abdullah
     0

     tikai lohs butu pret

     • ripexs
      0

      @skakri 🤔