Nezinu vai ir šeit jau pabījis, bet es tagad sēžu šokā.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/83841/no-van...ibas-traucejumi
Ceturtdien no vanšu tilta nolēcis jaunietis ar "garīgās veselības problēmām". Puisim 20 gadi. Pa vantīm kāpa aptuveni 1.5 stundu. Krita pāris sekundes.
Neesmu šokā par to, ka viņš nolēca, jo nu mazums cilvēkam problēmas dzīvē. Protams, neko nevajadzētu risināt ar pašnāvību, bet nu gadās cilvēki, kuri uzskata savādāk.
Katrā ziņā tas, par ko esmu satriekts ir cilvēki, sabiedrība un visi pārējie, kuriem vajadzēja rīkoties šajā situācijā.
Pirmais, tad kad puisis sāka kāpt pa vantīm, neviens nevarēja apstāties un nodabūt viņu lejā? Kaut vai ievilkt ūdenī, bet neļaut viņam kāpt augšā...
Otrais, policisti, kuri sēdēja neko nedarīdami un gaidot šīs situācijas iznākumu.
Trešais.. Viņš kāpa 1.5 stundu. Vai neviens nevarēja ar helikopteru sadabūt kādu vanšu virsotnē, lai sagaidītu tur šo jaunieti?
Ceturtais.. Mēdiju uzskati par šo jaunieti. Viņš pirms lēciena esot uzmetis krustu pār krūtīm. Tas uzreiz dod mēdijiem un citām personām pasludināt to, ka viņš ir garīgi slims?! Marasms tas taču ir! Vai tagad jebkurš, kurš ies uz baznīcu būs atskaitāms no "normālās" sabiedrības? Es pats neesmu nekāds kristietis un dievam neticu, bet tiešām .. dafuq?!
Piektais.. Apkārtējo cilvēku vienaldzība. Tvneta video redzams kā izskanēja, nevis šokēti kliedzieni, bet gan uzjautrinoši "Wauuu :o". Dzirdēts arī tas, ka cilvēki likuši derības uz to vai noleks vai arī nenoleks.
Nedaudz novēloti uzzināju, bet tas nemaina faktu, ka tagad es esmu par šo atgadījumu atklāti sakot šokēts..
Amorphis miniblogs
- 0
Amorphis 11.06.2012. 16:16
- 0
Amorphis 11.06.2012. 16:19
Es labi saprotu, ka šis nav vienīgais atgadījums, taču ideāls piemērs mūsu sabiedrības atspoguļojumam.
- +2
mad 11.06.2012. 16:20
Katrs ar savu dzīvi dara to, ko grib. Nedomāju, ka tagad visiem jāsēž šokētiem un jāvaino visi dienesti/mediji/sabiedrība, tādēļ, ka kāds pajols nolecis no tilta.
Cilvēki izdara pašnāvības katru dienu. Tas, ka kādam ar to gribējās pievērst uzmanību darot to uz vanšu tilta sastrēgumu laikā, tādēļ čakarējot dienu pusei rīdzinieku, viņu nepadara ne ar ko svarīgāku.- 0
Amorphis 11.06.2012. 16:21
Nu tad redz par ko ir runa...
Par to, ka cilvēku ikdienišķais darbs ir svarīgāks par cilvēka dzīvību.
- -3
Amorphis 10.06.2012. 10:26
Protams, es ceru, ka jūs saprotat, ka "ģeniāli" bija domāts kā pēdējais stulbums, ka līdz 16 gadiem vispār ir sākts smēķēt.
- 0
Amorphis 10.06.2012. 17:44
3 stundu un 20 minūšu brauciens Liepāja-Rīga tuvojas noslēgumam. Jāaiziet uz ganbei būs :o
- 0
Amorphis 09.06.2012. 19:28
Kas notiek ar cilvēku, kurš nav kārtojis vienu no 9. klases eksāmeniem? Teiksim nogulējis/nobastojis..
Viņam eksāmens jāpāraksta vai arī viņu atstāj uz otru gadu? - +3
Amorphis 07.06.2012. 15:49
Latvijas ceļiem next level..
Es saprastu, ka es braucot nevarētu parakstīt uz papīra lapas, bet es jau vairs jēdzīgi nevaru uz datora parastīt lidinoties pa šīm bedrēm..













