Siamese miniblogs

  • Siamese
    0

    Kā sauc šāda tipa mūziku? Un iesakiet vēl līdzīgas dziesmas. wink_mini.gif

  • Siamese
    +3

    Redzējāt šo? biggrin_mini2.gif Ja ir jau bijis, atvainojos.

    • Zveraboj
      0

      Heh, laaaabs. nebiju vēl līdz šim nekur citūr šo pamanīt. icon_geek.gif

      • Rifelz
        0

        Bija pāris dienas atpakaļ kāda miniblogā.

      • The Loner
        +1

        Vakar zvanīja no Tele2, aicināja iet pie viņiem. Tikai ātri nomierinājos, kad uzzināju, ka šiem starptautiskie zvani gandrīz vai divas reizes dārgāki nekā bitei.

      • Siamese
        -2

        Ew nu kas par nafig? Iekačāju spēli, mēģinu palaist, bet vienkārši neiet. Būtu vēl normāli, ja parādītu kas trūkst, piemēram kāds dll. fails, programma vai kas tamlīdzīgs, taču neko neparāda, vienkārši nesākas spēle. Jau mēģināju vēleiz nokrakot, lai gan kraks nāca jau līdzi un Daemon toolos jau viss ir ejošs. Ko es vēl varētu mēģināt darīt?

        • Lukijs
          0

          Vari mēģināt palaist kā admins viņu. Izdarīt vēl usual kā sainstalēt visus redistus, kas naca līdzi, ja jau spēle to neizdarīja.

          • Siamese
            -2

            Run as admin nestrādā. Nevaru. Spēli nokačājot, nāca divi faili, proti viens priekš daemon un otrs kā instalācijas fails, kuru savādāk atvērt nevar.

          • Siamese
            -2

            Aj mož mēģināšu pārinstalēt.

      • Siamese
        -1

        Omg omg omg, veči, jūs nespēsiet noticēt!! Drīz būs gatava otrā daļa spongebob filmai. Un šoreiz pat 3D. Laikam būs speciāli jāmauc uz kino.

        • lakrica
          0

          Ne

        • Lukijs
          0

          Whatever, some kiddy bs

      • Siamese
        0

        Vienkārši pizģets. Atvainojos par lamāšanos, bet tas nav citos vārdos aprakstāmi. Tikko uzzināju, ka ir mirusi viena bijusī skolas biedrene. gadu jaunāka par mani. Un zināt no kā? No bulīmijas. Viņa sāka badoties, jo viņai daži klasesbiedri apvainoja par to, ka viņa esot resna. Lai gan viņa bija pavisam normāla. Mazliet lielākas krūtis un lielāks dibens. Tas arī viss. Es jau pirms kāda laika viņu redzēju un knapi atpazinu. Tas ir šausmīgi.

        • Siamese
          +6

          @breikeris tu esi daunis. Es nezinu ka tava voeta tagad justos. Tu zini ka biji viens no vinjiem

          • SJohnson
            -10

            (emocionāli) stiprākie izdzīvo. Pasaule ir ļauna vieta.

          • Hidden driver
            0

            Lol jūtos slikti jo nau naudas normāli paēst biggrin_mini2.gif

        • Siamese
          +1

          Jūsuprāt skaistākā aktrise?
          Man šķiet, ka tā ir Jessica Alba.

        - 1 - 2 - 3 - ... - 21 - 22 - 23 - ... - 140 - 141 - 142 -