Transformice

  • Rufus
    0

    Šovakar gaidat jauno event.Vakar nesanāca nopublicēt, jo bija nenormāli aizņemts.

  • PainFoinmr
    0

    Čau! Būtu baigi labi, ja jūs noskrīnotu savu profile. Spiežat uz sava nika un profile. Tad prnt screen un sūtat man uz PM. Taisīšu TOP 5 tāpēc vajag.

  • PainFoinmr
    0

    http://media.lelombrik.net/33501-34000/6ede5...3a177ad7d79.gif

    Kaķi nemāk WJ, tādēļ peles ir labākas.

  • Rufus
    0

    Tātad komandas ir izvēlētas.Visi pāra skaitļi ir kopā ar mani.Visi nepāra skaitļi ir kopā ar latvi.Komandas varat apskatīt tagad.Lietoju randomizer, lai viss notiktu.

    • Rufus
      0

      Godīgi.Lūk bilde:

    • Rufus
      0

      Varat izdomāt komandu nosaukumus, lai interesantāk un arī izpaužat savas domas par manu ideju:Katri komandai vajadzētu kādu lietu kas būtu kopīga uz spēlēšanas laiku?

    • Rufus
      0

      Vēlāk vakarā būs noteikumi, eventa norise utt.

  • Rufus
    0

    Lūk video par cīņu.

    • lgy-lv
      0

      Un kāda jēga no tā PRO TITLE?

    • Pižiks
      0

      Pēc ~5 min Kaspars ienāca !
      asveicu mad mac ar pro title

    • Rufus
      0

      Lgy vispār kāda jēga tev te kaut ko rakstīt?Nespēlē transformice ej prom no grupas.Neviens tevi te netur.

  • PainFoinmr
    0

    Transformice PRO krēsla vietas events ir pie fināla!!! Trīs pretendenti. Rīt sacentīsies 20.30 roomā, kuru pateikšu pa PM. Noteikumi vienkārši, bet savādāki: jūs esat.

    • PainFoinmr
      0

      Trīs. Atļaus ir pilnīgi jebkas. Bet lai sarežģītu uzdevumu un pierādītu, ka esat PRO būs jātiek galā ar mani - TROLLI! Kamēr jūs iesit pēc siera (šamaņmape via nešamaņmape) es jums vai nu palīdzēšu vai troļļošu. Nebūs tā ka troļļošu vienu cilvēku, piem, ar cannon. Ja būs cannon tad mērķēts uz visiem

    • PainFoinmr
      0

      Tādat - nekādu iespēju, ka es varētu kādam atdot vinnestu. Tiks spēlēts kamēr kāds no jums tiks līdz alai ar sieru. Un ja kāds paliek viens - to es noteikti ar cannon mocīšu.

      LAGI - Ja tādi jums ir - sakat un 5 sekundes no mapes tiks atskaitītas un tikai tad START!

      Vai viss skaidrs?

    • PainFoinmr
      0

      Ā, jā! Pretendenti: Mad mac (madmacss) Breikeris (breikeris) un Kaspers28 (kaspars)

      P.S Skatītājiem - pieteikšanās iepriekš. (ir jāapsola, ka netrauceš (nevāks sieru un nekustēsties (var suicide)) vai arī change room bez traucētāja).

      Veiksmi visiem!

- 1 - 2 - 3 - ... - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 -