World of Warcraft

  • Whisper
    0

    wc3 un taa DotA apniek, bet gibas paspelet ko lidzigu, wow, kur man to nokachat un cik tas aiznem jo man tikai 20gb ir brivi un neko dzest negribu.

    • Whisper
      0

      Kas tie par expan... ?

    • Whisper
      0

      wow ir vairaki servei cipa? un par klatru ir jamaksa atsevishki?

    • Whisper
      0

      iztereties nedzaudz naksies XD

  • Thzaarcow
    0

    Vaidzetu kādus serverus, lai ir fun crazy.gif

    • Thzaarcow
      0

      ~so so.

    • Brushie
      0

      Assasina serveris ir sūds, labāk spēlē molten-wow viņā kautvai nevajag maksāt lai spēlētu crazy.gif

    • Moondefender
      0

      Assassina serveris ir maķenīt labāks par Dethpod! Anyway vismaz 1100reiz labaaks par privātajiem offs ir! blum_mini.gif

  • Moondefender
    0

    T.R.U.3.!!! !!! !!!

    • Moondefender
      0

      Vispār tā ir tīra patiesība! biggrin_mini2.gif

  • Brushie
    0

    Kas spēlē AlphaWoW? lol_mini.gif

  • Moondefender
    0

    Tātad, taisu šo rakstu...or whatever, jo mani ATKAL NOSAUCA PAR HUNTARDU! For fuck sake cilvēki...Ir jaasaka hunters...nevis huntards! Huntards = Hunters+reTards! ... That shit ir pissing us, hunters off! connie_mini_huh.gif

    • Brushie
      0

      Huntards? lol biggrin_mini2.gif pats esmu hunter, mani tas galīgi neuztrauc ka mani sauc par hunterretardu.
      BTW Huntards skan labāk ^^

    • Quickz
      0

      Palatard here

    • Brushie
      0

      Kur tad visi Exstardi palikuši? lol_mini.gif

  • Anderhils
    0

    Sveicināti. Vai kāds no šejienes spēlē uz privātā AlphaWoW.net servera? Pirms gadiem trīs tur spēlēju un vakar vakarā atgriezos. Pēc manām domām vislabākais WoW private server ar labāko supportu, gandrīz viss strādā u.t.t. Pārsit gan molten wow, gan visādus rit.lv, wos un taml. Vienīgi, ka xp rate 3x, bet tā kā tur parasti uzturas oficiālā wow veterāni, kas vairs negrib maksāt(Kā piemēram es) un kurus vairāk interesē endgame, tad šis serveris ir ļoti piemērots. Pašlaik atvērta reģistrācija. http://alphawow.net
    Uz servera ir 3.3.5a patch.

    • Cordell
      0

      Jo mazāks xp nāk, jo labāk. WoW Dethpod FTW

    • Anderhils
      0

      Ne obligāti. Ja serverī spēlē pieredzējuši spēlētāji un galveno kārt dominē end-game raidi u.t.t. tad nē.

    • e35
      0

      Pamēģināsu wink_mini.gif Varbūt tev ir kāds 20+ lvl acc?

- 1 - 2 - 3 - ... - 57 - 58 - 59 - 60 -