Datori un IT

    • throttle
      0

      Raise your hand if you stopped murdering people after you switched from IE. It's okay, this is a safe place.

  • HenrihsT!
    +1

    Nepārzinu datoru, bet es teiktu, ka pie vainas varētu būt RAM un lattelecom internets...
    Karoč nevaru spēlēs paspēlēt ilgāk par pus h un tad izejot ārā no viņām ieiet internetā vai kur citur, huge laggs. Vai arī spēles laikā minimizēt un mēģināt ko izdarīt.

    Ko darīt?
    Vai arī jums vaig vairāk info pa PC?

    • shevijs
      -2

      Lattelecom pie vainas nevaru būt, noteikti procesors.

      • HenrihsT!
        +2

        Tātad ko man vaig un cik tas ~ izmaksās? biggrin_mini2.gif
        nosaukumu vai link uz to detaļu lūdzu.

      • alberts00
        +2

        @TheMachine, @shevijs
        ko??
        Tas procesors ir labs, pat loti, salidzinot ar visiem C2D un visiem citiem lidz SB.

        Ko tu spele? Man ir lidzigs PC, well, divi. Vienam G840 un 2GB RAMa, otram G860 un 4GB RAMa.

    • Pavārs
      0

      Cik win xp memory limits? ir tā, ka man ir 4gb rams, win 7 32 bitīgais tgd atpazīst tik 3.5 + spēles vairāk lago. gribu mest xp, bet gūglē katra lapa savādak rāda. cik īšti ir?

      • ButterSwing
        -1

        3gb

      • Pavārs
        0

        Es lieku jau caur wintoflash 64 bitīgo xp flašhā.. 50% ir.. vēl laiks ir pārdomāt.

      • throttle
        0

        Ir arī tāds XP 64 bit, bet neiesaku likt. Win7 64x un viss.

    • CaptainObvious
      0

      Sveiki, tātad es saskaros ar nelielu problēmu iespējams sava stulbuma vai/un līkrocības dēļ. Tatad šodien nopirku rūteri, visu saslēdzu, ar līdzi esošo disku visu sakonfigurēju, cik nu domāju kā vajag. Kad viss tika saslēgts nets itkā bija pieejams, bet tajā pašā laikā nē, jo pievienoties tam ar datoru varēju, bet rādijās 'no internet connection' (portatīvais), tā pati problēma ir arī ar stacionāro pie kura ir pieslēgts rūteris ar vadu. Lūgums, ja kāds var palīdzēt, tad pm atrisināt šo visu. Rūtera modelis tp-link wr740n, lattelecom internets.

      • CaptainObvious
        0

        Viss ok, konfigurēju vēlreiz caur browseru un aizgāja, paldies.

    • Antrax
      0

      Varētu kāds spečuks salikt datoru pa 300 ls, var arī būt +300 nedaudz, tā lai varētu paspēlēt spēlēs mc, LOL SMITE, GTA4.

    • Janzz_
      0

      Vēlos sākt programmēt, tikai nezinu ar ko lai sāk. Kādi ieteikumi? Agrāk kodēju sa-mp filterscriptus un gamemodus, programma saucas pawn. Man liekas, ka kaut kas uz javas pusi.

    - 1 - 2 - 3 - ... - 51 - 52 - 53 - 54 -