Mājasdarbi

  • Le Mambo.
    0

    Taisu kkādu erodīcijas konkursu dzejas dienām, kāds var pateikt, kā caur word var noņemt tās stulbās zaļās un sarkanās līnijas? :/

    Pievienotais attēls

  • kilsanta
    0

    Ar ko atšķiras nacionālie parki, no dabas rezervātiem?

    • Slepk
      0

      Ar to kas dabas rezervāti ir aizsargāti, bet nacionālie parki nav?

    • kilsanta
      0

      Atradu:
      Dabas rezervātos neko nevar mainīt(ierīkot tūrista taciņus, iejaukties ar saimniecisko darbībi), bet nacionālajos parkos, drīkst veidot tūrista taciņus..(var iejaukties ar saimniecisko darbību - savās robežās).

  • kokijs
    0

    Sveiki, kāds var palīdzet ar šo piemēru? Skolā vēl sapratu a tagad ne biggrin_mini2.gif
    2*(x-1)-4*(4x-1) = 4x.

    • kokijs
      0

      Šeit man liekas bija kkāda formula, ja būtu tik viegli kā tu uzrakstiji es jau sen būtu atrisinājis. Un tev ir nepareizi, jo tu jau 4*4 izrēķnāji nepareizi.

    • kokijs
      0

      Jā, tikai nezinu vai ir pareizi.

    • kokijs
      0

      Nē, soccer, wtf es tik tagad izlasīju velreiz un sapratu, ka man tā nesanāca, kādā veidā tu vispār tādu iznākumu dabuji?

  • Ridiculus
    0

    Ierakstiet pa teikumam, diviem, pa atkāpei vai vienalga cik daudz vēlaties par tēmu - Dabas aizsardzība. Visvairāk priecātos par pareizi uzrakstītiem teikumiem Angļu valodā, bet tiešām, ja neesat drošs, ka esat spējīgs Angļu valodā, rakstiet latviski.

    Varat minēt problēmu un kur un kā tā izplatās, vēl ļoti vēlētos dzirdēt par iespējamiem risinājumiem šīm problēmām.

    Mājasdarbs Angļu valodā, bet esmu aizņemts un noguri, un ir uzdots vēl projekts Literatūrā, un galvenokārt esmu slinks, tāpēc lūdzu jūsu palīdzību. Domāju, ja jau es bieži kādam palīdzēju ar matemātiku, vēsturi vai kādu citu priekšmetu, tad jūs tā varēsiet atdarīt man. smile_mini.gif

    • Normunds
      0

      Daba ir jāaizsargā. Ja dabu saplēsīsi, būs traki.

    • Ridiculus
      0

      Jūs taču esat mullāpi.

    • Grintals
      0

      Es jau uzrakstītu, bet baidos ka tu mani arī nosauksi par mullāpi.

  • Arnis
    0

    Kādam nav saglabājusies eseja vēsturē par kaut kāds temats:vai krusta karš bija svēts, bija atbrīvošana vai iekarošana!
    varētu nopirkt pa 3;4 exs.lv points
    11.klase

  • Creepa
    0

    Uzrakstat kaut dažus teikumus pa katru ģeogrāfiskajiem stāvokļiem.

    Ekoģeogrāfiskais stāvoklis, Fizģeogrāfiskais stāvoklis un Poliģeogrāfiskais stāvoklis, gugle nekā nedod un arī grāmatā nekā ar nav.

    • Creepa
      0

      Aizmirsu piebilst, ķipa eseja :/

    • Creepa
      0

      Lūdzu, help. Es miršu rīt. sad_mini.gif

- 1 - 2 - 3 - ... - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 -