Es šajā mājaslapā esmu uzsācis jaunu projektu, kas ir spēles Age of Empires II turnīru rīkošana. Jūs varējāt pieteikties šim 1x1 turnīram. Pieteicās un turnīrā piedalīsies 16 dalībnieki. Lūk, jums arī izveidoju tabulas, lai varētu sākt spēlēt pašu turnīru:

BumBum  BumBum 0 1
 6'000  II

2 0
30'000

Turnīra nolikums:

• Spēli uzvar tas, kurš pēdējais izdzīvo jeb sakauj pretinieku.
  • Uzvarētājam ir jāuzraksta uz lapiņas galējo iznākumu. Ja rezultātu apstiprina pretinieks, es to ieskaitīšu. wink_mini.gif Klāt pierakstiet, cik katram bija punktu. Punktus noapaļojiet līdz 100 (piem., ja 2650, tad 2700).
  • Var arī nobildēt ar digitālo vai mobilo un bildi jāuzhostēt @ www.bildites.lv vai, ja kāds var, @ exs.lv.
  • Katrā grupā jāspēlē 3 reizes, katru reizi ar citu pretinieku 1x1.
  • Spēles ir jāizspēlē pēc iespējas ātrāk un aktīvāk, bet saprotu, ka būs pagrūti pilnīgi visiem vienlaiku atbrīvot laiku mačam.
  • Ja spēlētājs nav iegājis skype vismaz 3 dienas un nepaziņojis man un pārējiem, dalībnieks tiek diskvalificēts.
  • Ja kādam dalībniekam pazūd savienojums ar spēli mača laikā, tad viņš 1x drīkst pieprasīt to sākt no jauna, ja kādam vēl nav pāri 5'000 punktiem.
  • Spēlētājs drīkst izmantot 5 pauzes spēles laikā, kuras ilgst, ne ilgāk par 1 minūti. Ja pauze ilgs vairāk par minūti, tā skaitās jau kā divas pauzes.
  • Pēc grupu kārtas 2 labākās komandas tiek tālāk un cīnās 1/4 finālos, pusfinālos un finālā, kur pretinieki tiekas aci pret aci jeb 1x1.