Labdien visiem ļautiņiem, te atkal es, Dāvis, werwe no Austrālijas. Nedomāju ka šodien kaut ko rakstīšu, jo it kā rakstu par daudz un tā.., bet šodiena bija kaut kas neiedomājami labs. 

!!!viss kas bildēs redzams, dzīvē izskatās 100x labāk

 

 

Tēva pavēles (viņs kā ex-kapteinis armijā jāklausa) bija sekojošas - celties agri. Piecēlos agri, paēdu brokastis, nenoskuvos (bik rugājiņi bija, un esmu nedaudz laikam iesauļojis seju. Pēc Ropsīša stāstiem varētu būt LULZ kad noskūšos, bet nezinu) un jau laidām.

Baigi prieks bija, jo ārā laicinš bija ļoti superīgs, ceļš bija labi apdomāts. Pirmā stunda pagaja braucot gar skaistiem un Austrālijai tipiskiem kalniem. Nedaudz vēlāk jau sākās velama zona - pie okeāna (Klusā). Nebiju sen redzējis okeānu, tās baltās un skaistās putas, kā arī to mirdzoši zilo ūdentiņu.

Piestājām bieži, jo bija kur un katrā vietā nedaudz ko jaunu varēja redzēt.

 

Man vienkārši patīk šis te: 

 

Apbrīnoju tos ceļus pa kuriem tika braukts, tik labi sataisīti, gludi, un tā tālāk, žel ka tādi nav  Latvijā. Ceļš bija garš (ieraksta beigās pateikšu nobrauktu Km skaitu), bet 90% no tā nebija garlaicīgi. Ja nekļūdos, ceļā tika pavadīs ~11h (ieskaitot kafijas dzeršanu un fotogrāfēšanu).

Vienā pusē okeāns, bet otrā pusē grezni kalni. 

 

Te, kā izskatījās tie kalni: 

 

Nu ok, tik tālu esmu kaut ko rakstījis, bet neesmu uzrakstījis neko. 

Tētis šodien tāds hiperaktīvs bija, vienā mazā podītē, ejot ārā no tās, mūzikai skanot, grozījās līdzi, un palika neaprakstāmi traki. Tad vēl pie ''12 apustuļu'' kalniem (vai klintīm) kamēr tūristi fotogrāfējās, viņš līda iekšā bildēs un pozēja. Galvenais ka visi bija pozitīvi un bumbumbum.

Tie ''12 apustuļu'' klintis tāda smuka vietiņa, daudz tūristu, bet tas netraucēja. Sākumā likās ka tur par apskatīšanu jāmaksā kaut kas, bet nu tur tik iešmauca ienākumus no tiem, kuri tur pērk saldējumus.

 

Neliela ainava no tiem apustuļu kalniem/klintīm: 

 

Jā, atpakaļ ceļā braucām vispār pa citurieni - tā kā redzēju tikai jaunas vietas. Diemžēl visa ceļa laikā redzēju divus nobrauktus ķengurus, žel jau to lēkātaju, bet tāda dzīve.

Dodoties mājup, mums sākās interesantākās sarunas, apspriedām visu un labi pasmējāmies.

Tātad, tad beigu beigās tika nobraukti 669Km, diezgan daudz, ņemot vērā ka kalnainajās vietās, līkumu dēļ, bija lēnu jābrauc. Pirms atgriezāmies, nopirkām labu baltvīnu tādā lielā alkoholu veikalā (līdzīgs kā tas Rīgas ''Spirits & Wines''). Padzērām vīnu, pasēdējām pagalmā un devāmies katrs uz savu istabu.

 

Novelu arī Jums šo dieniņu tik pat ļoti feinu un dzīvespriecīgu, kā ne kā, drīz jau Ziemassvētki, un visiem skolnieciņiem beidzies pirmais semestris.

Ciao putanas

Laboja werwe99, labots 1x