Labrīt, labdien vai vienkārši sveiki visiem, te rakstu es, Dāvītis no Austrālijas. Nu jau drīz kā nedēļa būs pavadīta Austrālijā. Man jau patīk, rakstu, ir vakars un ārā patīkami silts laiciņs.

 

Boom, it kā jau vairākas dienas pagājušas pirms rakstīju pēdējo bloga ierakstiņu, bet laikam daudz nav ko stāstīt. Jau kuro dienu te tā guļu un vārtos pa gultu no rītiem, pamostos ap 12-13;00. Bet nu tas laikam tā normāli, brīvdienās ir jāatpūšās, ne tā? 

Šodien atkal ir tāda mākoņaina un apmākusies dieniņa, bet vakar un aizvakar bija patīkami saulains un silts laiciņs. Esmu jau nedaudz iesauļojis rociņas un seju (kājas pārāk spalvainas (matainas), lai tās normāli nosauļotu,ohh well), tā kā tas ir kruti, jo parasti vasarās dzīvojos tikai pa naktīm un vienmēr esmu bāls kā līķītis.

 

Aizvakar bijām izbraukuši no pilsētas, lai apskatītu koalas, ķengurus, wombatus, fruit batus (ai, nav laika tulkot, labāk izklausās orģināli) utt. Pirms tam spontāni izdomājām aizlaizt kaut kāda gigantiska kalna augša. ~20km riņķojām kalnā augša, beigās nonācām līdz kaut kādai puslīdz normālai vietai no kuras var uztaisīt bildīti un laidām atkapaļ, pie dzīvniekiem.

 

Izskatījās kaut kā tā: 

 

Vēlāk jau pienāca brīdis kad redzēju savam acīm koalas, ķengurus un visus tos pārejos Austrālijas brīnumainos dzīvnieciņus. Koalas sēdēja savos kokos un visi gulēja. Sākumā likās ka tās ir lelles, bet nu varēja pamanīt ka šie arī kaut cik elpo. Vakarā sāku domāt par to, kā tad koalīši pārojās, bet nu tas lai paliek noslēpumā. 

Nākamais ievērojamais punkts bija pie ķenguriem. Bija lieli, kā arī mazi ķengureni. Tad arī pienāca laiks, kad varējām aptaustīt un pabarot tos mazos mīļumiņus, bet tās bija tikai mātītes kuras atļāva apgramstīt, jo puikas tādi nikni mēdz būt, heheh. 

Best friends forever: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neatceros kad tieši, bet nu jā, bijam arī kaut kur kruto rajonā, tur tāds foršiņš jūras krasts, bet nu pilns ar visādām jūras zālēm un dūnām, tā kā tur peldēties nevar. Vismaz skaisti varēja tālumā redzēt pilsētas lielās celtnes. Vienmēr izbaudu tādus skatus.

Boobs or Melburn: 

 

Tām taram taram, šodien beidzot biju ēst @ KFC. RRRRRR, vienkārši totāls rrr, nebiju tur ēdis ~6-7 gadus. Es jau kā īsts vistiņas cienītājs mīlu to vietu, tāpēc tāds liels notikums priekš manis. 

Uz Melburnu biju atbraucis vien ar pāris drēbju gabaliem, jo tētis teica ka šeit pa lēto var visu sapirkt, un jā, tā arī ir! Viss pa lētam kopeikām un kvalitāte mahten laba. Tagad esmu apbruņots ar visādam lietiņam.

Rīt došos pats, viens pats pa pilsētas centru. Ir tāds bailīgi liels, bet nu cerams visu zināšu un varēšu atrast pats. Jāsak pirkt visādi sīkumi savējiem Latvijas bumbulīšiem. Obligāti atvedīšu mājās pāris Austrālijas vīna pudeles, te vīns ir ļoti kvalitatīvs un par superīgām cenām. 

 

Ai, man laikam vairs nav ko teikt, līdz kādai citai reizei. ;**