Agrāk galīgi nevarēju saprast, kāpēc exā turpina sēdēt cilvēki kuri ir quited runescape. Nu, tagad protams to pats saprotu, jo exu ir noquitot daudz, daudz grūtāk.

Jā, beidzot nolēmu beigt savas RuneScape gaitas, bet tas ir normāli beigt darīt lietas kuras ir galīgi apnikušas. Protams, bija jautri (jo īpaši pēdejās dienās), ne tik jautri laiki, un nedaudz ruskeipiski iepazinu daudz jaukus cilvēkus (labākie piemēri: Latvija18, Vampyre124, Rapre, systemmaniac, vef30, Hiena). Zinu ka ir cilvēki kas apgalvo ka nenokvitošu līdz galam, bet neviens mani tā arī nepazīst un pats zinu ka viss jau done.

https://www.youtube.com/watch?v=9Wa7dFR09vU

Tagad esmu vairāk pievērsies ārpasaules dzīvei, seriālu izvarošanai, un nelielam darbiņam. Vienmēr skolu sākot es ieskaidroju sev ''Jā, šogad viss būs savādāk, es mācīšos uz 7+ un nekas mani neapturēs'', bet jau ceturto gadu mācību gada laikā es neesmu izpildījis vairāk par 30 mājas darbiem. Bet jācer ka šogad patiešām man tas izdosies - Jauna skola, jauni klasesbiedri, jauni skolotāji. Pēc skolas vien redzēs kur braukšu mācīties, uz Angliju vai Austrāliju, bet par vienu es esmu ļoti pārliecināts - nemācīšos Latvijā.

Lai vai kā, ceru ka ar laiku arī es iemācīšos rakstīt šos garos blogus par dzīvi, bet novēlu Jums visiem izbaudīt vasaru, vai vismaz to kas palicis no tās.

https://www.youtube.com/watch?v=iDy2wCQYSrU