Ar viltotu prieku turpinu savu vasaru, nu jau arī jūlijs drīz būs pagājis. Bija doma vairākas dienas nerakstīt, lai beigās uzrakstītu kaut ko garāku un pozitīvu, bet nesanāks.

 

     Vakar biju laimīgs, līdz brīdim kad māte paziņoja ko šausminošu (man vismaz likās ka tas ir šausminoši). Neteikšu ko tieši paziņoja, bet tas noteikti mainīs manu dzīvi uz slikto pusi, un to es nevaru nekādīgi ietekmēt. Sekas būs trakas, un visticamāk ātrāk sākšu patstāvīgu dzīvi(nosacīti), par ko ir neliela atvieglojuma sajūta. Bet varbūt tā tikai tagad domāšu, un vēlāk ar visu samierināšos... sviests. 

Šodien pamostities visā mājā nebija elektrības, tas nedaudz neērtības sagādāja, bet tas bija tas ko varētu vēlēties, lai uzreiz izietu ārā. Kopumā tik tālu šī diena ir forša, lietutiņš, slapji mati, svaigs gaiss, peļķes un bļoda ar karsti ceptām nūdelēm, kurām pa virsu mērcīte (nācās nopirkt nūdeles, jo vakar skatoties seriālu sakārojās).

https://www.youtube.com/watch?v=tfBY96qxVRQ

     Vien jāskatās kā ies sestdien pa Jelgavu, jo nolēmu aizbraukt un iepazīt pilsētu (nebēdātos, ja kāds varētu ieteikt labas vietiņas ko apskatīt). Protams pa ceļam arī apmeklēt kaut kādu buru festivālu un nolaist tvaiku. Iespējams arī pastāstīšu ko būšu tur sadarījis ar draugiem. 

https://www.youtube.com/watch?v=dHtwZ07N1ic

Vakar, runājot ar Chrome par smago dzīvi nejauši saskrēja prātā daudz labas atmiņas, tāpēc zinu ka spēšu nospļauties par neveksmēm, un šī vasara būs mana labākā vasara. Nekad neko nevar zināt, varbūt viena vismazākā lietiņa var nest lielas pārmaiņas...

https://www.youtube.com/watch?v=7CrahuW5fsc

Jāsaņemās un jāpārvar visi šķēršli, kā arī vienmēr ir jauzdrošinās paveikt neiespējamo(visbezcerīgākajā situācijā esmu izdarījis visu iespējamo-neisepējamo un sajūta par paveikto ir nepārspējama). Baigi patīk dziesmu koveri.

Laboja werwe99, labots 1x