Sveiki, šajā rakstā es jums parādīšu, kas ir talantu koki, talantu punkti un kā īsti darbojas talanti, kā arī kādēļ tie ir tik svarīgi.

Talantu koki ir milzīgs bonuss jebkurai klasei, kas vēlas būt labāks nekā citi. Katrai klasei ir 3 talantu koki. Zemāk ir bildes, kur varat tos apskatīt.

Laupītāja talantu koki 


Kareivja talantu koki


Nāves bruņinieka talantu koki 


Maga talantu koki


Mednieka talantu koki


Priestera talantu koki


Paladīna talantu koki


Druīda talantu koki


Šamaņa talantu koki 


Burvja talantu koki


Kā jau varējāt redzēt dažās bildēs bija redzami, ka no vienas ikonas ir pārvilkta dzeltena bulta uz citu. Tas nozīmē, ka tas talants, uz kuru ir aizvilkts ir pieejams tikai tad, ja iepriekšējam talantam ir pilnīgi visi iespējamie uzlabojumi (ranks). Lielākais uzlabojumu skaits vienam talantam ir 3 (dažas bildes bija vecas)! Ar katru uzlabojumu tavs talants iespaido tavu varoni vēl vairāk.


 

Tagad es pastāstīšu, kādēļ talanti ir tik nozīmīgi.

Talanti dod ļoti labas priekšrocības, lai vieglāk uzveiktu pretinieku. Piemēram Medniekam no Survival koka ir talants "Survivalist", kas dod par veseliem 10% vairāk dzīvības punktu, ja tev šis talants ir maksimālajā rankā. Talantiem tu punktus vari likt sākot no 10. līmeņa un pēc tam ik pēc 2 līmeņiem.  Talanti var būt gan uzlabojumi tavām īpašajām prasmēm, gan arī pats talants var būt šī prasme. Šoreiz piemēru ņemsim no Laupītāja Subtlety koka. Pēdējais talants šim kokam ir ''Shadow dance", kas ļauj izmantot īpašos uzbrukumus (tikai laupītājam), tadm, ja viņš nav neredzams (stealth). Ir dažas prasmes, kuras laupītājs var izmantot tikai tad, kad ir neredzams, piemēram Ambush.

Talanti arī ir tik nozīmīgi tādēļ, ka piemēram klasēm, kuras var būt vairākās lomās (piemēram šamanis) var izmantot dažādas iespējas. Šamanis var būt uzbrucējs (DPS), gan arī ārstētājs (healer), jo viņam to atļauj talanti, kas ĻOTI uzlabo abas puses.

Ja jau pavisam ir 3 talantu koki, tad jau var izmantot vienalga no kura koka talantus vai ne? Diemžēl uz šo jautājumu atbilde ir nē, jo iznākot Cataclysm papildinājumam, jums vispirms ir jādabū PATS PĒDĒJAIS TALANTS NO IESĀKTĀ KOKA! Tikai kad jūs to esat izdarījis, jūs var sākt likt punktus citā kokā.


 

Talanti ir tik ļoti svarīgi, jo tie iedala jūs lomās, kad ejat pazemē (dungeons), vai reidos (raids).

Pagrabi un reidi ir vietas, kur jūs esat noslēgti no ārpasaules un cīnaties ar elitāriem briesmoņiem (elitāri = ļoti spēcīgi), kā arī ar bosiem, no kuriem var iegūt ļoti labus priekšmetus, piemēram bruņas vai ieročus. Pazemes iešanā parasti var piedalīties 5 cilvēki, taču reidos tas var būt 10, 25 vai pat 40 cilvēki, kas ir daudz, jo reida līderim ir jāvada veseli 40 cilvēki, lai dara ko vajag.

Talanti jūs iedala lomās. Jau augšā pie bildēm ir pierakstīts, kas tas par koku un kādu lomu jūs varat spēlēt.

Šeit jūs redzat kā 25 cilvēku reids (Icecrown Citadel) ir pievarējis pirmo bosu Lord Marrowgar.

WOW ir arī tāda iespēja kā Dual Talents!

Dual talents ir iespēja, kas tev ļauj pārmainīt talantu kokus 1 mirklī!

Dual talents var iegūt no 40. līmeņa, samaksājot pie sava klases trenera 10 zeltus (golds = labākā nauda, bet 10 ir ļoti maz).

Es neesmu sīkāk izskaidrojis, ko TIEŠI dod talantu pārmainīšana.

Tad, kad tu nopērc dual talents, tev ir iespēja salikt, pilnīgi citādāku talantu koku nekā pirmo, piemēram ja tu esi paladīns, un tu parasti es ārstētājs, tu vari uzstādīt sev bojājumu uzņemšana talantus!

Tu vari pārmainīt savus talantus jebkurā laikā, bet tu nedrīksti atrasties kaujā, un ja tev kāds iesitīs, tu mainīšana tiks pārtraukta (mainīšana aizņem apmēram 2 sekundes).

 

Paldies, ka lasījāt manu rakstu par World of Warcraft talantiem!

Laboja , labots 3x