Zveraboj miniblogs

 • Zveraboj
  +4

  Mana prognoze - attiecībā uz kovidšovu.
  # Kovidšovs beigsies aprīli, vai maijā.
  # Pēc tam būs daudz nāves gadījumi (kas jau ir sapotējušies).
  To es tikai pasaku, ka tā būs. Nevienam nenovēlu mirt, bet jābūt gataviem.


  MP#2

  • Invoker
   0

   Ņem savus vārdus atpakaļ, sakārni!

  • Cordell
   0

   Paldies, ka atgādināji, jāpiesakās booster shotam, varbūt ātrāk nomiršu.

  • PainFoinmr
   0

   Cik ilgā laika posmā pēc kovidšova var gaidīt šīs nāves?

 • Zveraboj
  +2

  Mana prognoze - attiecībā uz Facebook.
  FB pārstās eksistēt pēc diviem gadiem.


  MP#1

  • lofojax220
   0

   Kadel sada prognoze Uldi

   • pumasiK
    0

    Itkā jau jā bļe bet diez vai

   • makslinieks
    0

    Tad jau tev jāšorto $FB.

  • Zveraboj
   +1

   Dr Fauci stāsies tiesas priekšā 23. Novembrī Misūri pilsētā Luizianas štatā, kā apsūdzētais lietā par propagandas izplatīšanu un meliem saistībā ar to, lai cilvēkiem varētu uzspiest "obligātās" Covid vakcīnas. Amērikā, kā arī visā pasaulē.


   Kad Latvijā tiesas priekšā stāsies Uga Dumpis, Jurijs Perevoščikovs, Nikita Trojanskis, Pavļuts, Kariņš.....


  • Zveraboj
   +1

   Reiz dzīvoja ... Lielbritānijas karaliene. Sauca viņu par Elizabeti. Citādi viņa skaitījās Elizabete otrā, jo viņas mammai arī vārds bija Elizabete.
   Tā nu viņa dzīvoja ... dzīvoja līdz iedzīvojās laulībā ar Filipu (Edinburgas hercogu). Arī tas Hercogs Filips bija tāds dzīvot gribētājs. Nodzīvoja pat līdz 99 gadu vecumam un nesagaidot savus 100 nolika karoti.
   Taču stāsts nav par viņu. Karaliene Elizabete 2 turpināja dzīvot it kā nekas nebūtu bijis. Soli pa solītim viņa tuvojās savai 100 gadu jubilejai, ko protams daudzi tautā gaidīja. Te kādu dienu, Elizabete pēkšņi nomira...
   - Wtf, bet kas tālāk?
   - Da nē, labāk neko neteiksim, ka viņa ir mirusi, bet izliksimies, ka viņa joprojām ir dzīva.
   Viņa joprojām veic aktivitātes un pats galvenais viņas veselības stāvoklis "palēnām" kļūst nestabilāks. Ārsti iesaka neveikt izjādes ar zirgu. Iesaka atpūtas un bla bla bla.
   - Bet cik ilgi slēps to, ka viņa jau ir mirusi?
   - HVZ
   Laikam ejot kāds beidzot sagaidīja īsto brīdi un drosmi un paziņoja:
   Redziet dārgie ļaudis, gribēju jums teikt, ka Karaliene ir mirusi.
   Kādam no tā ir plāns, ka īstā nāves diena netiek nosaukta.
   + Varbūt var atvadīties tiem, kam vajag, bet ne visiem pārējiem.
   + Bez liekas ažiotāžas izdarīt visas lietas, kas saistītas bērēm.
   - paliks nepaskaidroti jautājumi sabiedrībai


   Bļee, kam tā izrāde ar visu to?

   • Parstejgums
    0

    Ok bet kada starpiba, onkuli

    • Zveraboj
     +3

     Pirmkārt viņa nav nekāda parasta vecmāmiņa.
     Atbilde - sāksies pamatīgas razborkas.
     Viņai pieder īpašumi. Nauda arī būs jāmaina.

    • makslinieks
     +3

   • Zveraboj
    0

    Latvijas valsts un ne tikai - Pārvaldes koncepts.
    FB lapa. https://fb.watch/fSW6L_wJD9/
    Telegram lapa. https://t.me/ruslansstrakis/167

    • makslinieks
     0

     >..man ir visa sarakste ar Ruslanu Straķi. No sākuma viņš bija ļoti aktīvs, taču, kad pēdējais pasūtījums 12. septembrī tika atdots, Ruslans sāka mani ignorēja, sāka atrunāties, ka nav laika, vai vēlāk, vai ka aizmirsis, vai arī neatbildēja vispār ne uz telefona zvaniem, ne e-pastu. Vēl labāk – atsūtīja īsziņu ar tekstu, ka naudu tikko pārskaitījis. Savā konta izrakstā, protams, redzu, ka naudas nav…" Tā vairākas dienas, līdz Zita sāka saņemt telefonzvanus no vīriešiem, kas kāroja intīmpakalpojumus. Izrādījās, ka abi mākslinieces tālruņa numuri, kurus zināja R. Straķis, ievietoti seksa portālā gribu.lv, klāt pievienotas arī meitenes fotogrāfijas, kā arī apraksts. Z. Grasmanes mērs nu bijis pilns, par notikušo informēta partija, kuras vārdā Straķis darbojies. Zatleru reformu partijas preses sekretāre Daiga Holma TV apstiprināja: "Šis gadījums ir ļoti nepatīkams. Kandidātu atlase notika ļoti ātri, acīmredzot esam pieļāvuši kļūdas, atlasot deputātu kandidātus.


     https://www.ntz.lv/tukuma-un-novada/tukuma/s...as-papildinats/

    • SJohnson
     0

     Jbl

   • Zveraboj
    -2

    Šai informācijai, ko es turpmāk rakstīšu - lūdzams neticēt.
    Tajā vietā jūs varat pārbaudīt manis sniegto informāciju un izvērtēt paši, kas no tā ir patiess un kas nē.    Arī maniem senākiem rakstiem un apgalvojumiem attiekties tieši tā pat. Neticiet visam, ko es rakstu.
    Tā vieglāk būs gan jums, gan man.
    Varam brīvi diskutēt, kam jūs piekrītiet, kam nē.


    Šis ieraksts ir turpinājums no cita mana minibloga.
    https://exs.lv/say/2339/5212329-visai-informacijai-ko-es-turpmak
    Šis ir bijušais DP/VDD priekšnieka vietnieks Juris Leitietis, kurš tagad piedalās Saeimas vēlēšanās no Šlesera partijas “Latvija pirmajā vietā”. Vietnieks ir otrā ietekmīgākā persona drošības dienestā, bieži pirmā.
    ☝🏼 Bijušo drošībnieku nav. Ja esi iekšā sistēmā, tad līdz mūža galam. Tā tas vienkārši ir.
    👉🏼 Iepriekš Juris Leitietis nopludināja informāciju saistībā ar oligarhu lietu par labu Aināram Šleseram.


    📞 Aizkulisēs runā, ka noklausīšanos organizēja Andris Šķēle. Mērķis bija Aivars Lembergs.
    🔥 Oligarhu lietas izmeklēšanas komisiju vadīja Vladimira Putina favorīte prezidenta amatam Ingūna Sudraba, kura tagad sadarbojas ar Ukrainas revīzijas palātu un šajās dienās kā Ukrainas pārstāve piedalās Valsts kontroles organizētās apmācībās. Darbojas kā projektu vadītāja un vadošā eksperte Eiropas Savienības projektā "EU For The Accounting Chamber of Ukraine", strādājot ar Ukrainas publisko finanšu uzskaites stratēģiju.
    Šis is Ex-ģenerāldirektors Ēriks Kalnmeiers iepriekš bija strādājis Parex bankā par juristu.
    ☝🏼 Arī Aldis Gobzems strādājis Parex labā kā jurists, shēmoja kopā ar tās darbiniekiem, kuri bija iesaistīti Magņitska lietā. Kāpēc tā? Jo gudras tautas kopienai ir sava juristu grupa, kura kontrolē tieslietu ministriju un valdību. NA vadība ar kuru plecu pie pleca cieši strādāja Aldis Gobzems, arī Jānis Bordāns ir no kopienas juristu grupas, bijis arī iepriekš TB/LNNK valdes loceklis. Tā ir viena kopienas jeb Latvijas pārvaldnieku juristu komanda. Tieši tas birojs (Gobzema klasesbiedra un drauga) ir iesaistīts Magņitska lietas organizēšanā.
    👉🏼 Maksātnespējas administratoru mafija patiesībā ir gudras tautas kopienas juristu komanda, kas likvidē viņu veidotas bankas, kuras pārsūknēja Krievijas naudu uz rietumiem. Citiem vārdiem sakot, satīrīja pēdas pēc kopienas baņķieru jeb Latvijas pārvaldnieku darbībām. Un tad Mārtiņš Bunkus vēlējās ielauzties jau sadalītā lauciņā, bet ticis likvidēts. Tad pieslēdzās Aldis Gobzems, kurš sāka publiski apmelnot Bunkusu, jo Gobzems ir no kopienas juristu grupas. Vēlāk banku likvidēja Ringolds Balodis, no tās pašas juristu grupas, tagad viņš ir iesaistījies Šlesera partijā, jo Šlesers ir no tās pašas grupas. Iepriekš Ringolds ar Ingūnu Sudrabu bija kopā vienā partijā un Saeimas frakcijā, bet Sudraba cieši saistīta ar Parex/ABLV grupu un pat strādāja tur. Viņas kolēģis bija John Christmas. Oligarhu sarunu lietas ietvaros KNAB ierakstīja, ka Putins izvirzīja Sudrabu par LR prezidentu, tagad viņa darbojas Latvijas-Ukrainas grupā. Interesanti, ka Zeļenska draugs un ex-padomnieks no Radas tribīnes paziņoja, ka Zeļenska biroju vada Krievijas drošības dienestu aģenti, bet Zeļenska priekšnieka Kolomoiska, kas ir Ukrainas “gudras tautas” kongresa vadītājs, projektus Latvijā virzīja tas pats Gobzema, NA un juristu mafijas birojs jeb LR gudras tautas kopienas juridiskais birojs. Arī Privat bankas atvēršanu. Vēlāk bankas vadībā atradās cilvēki no šī juristu biroja un banka tika iesaistīta Magņitska lietā jeb Krievijas iedzīvotāju naudas pārsūknēšanas uz rietumiem lietā.
    👉🏼 Gobzema partija iepriekš atradās gudras tautas kopienas zāļu karteļa ēkā Mūkusalas ielā un birojs atradās praktiski blakus Parex/ABLV patiesā īpašnieka un “gudras tautas” padomes vadītāja birojam. Pēc maniem ierakstiem birojs tika atvērts citur, blakus galvenajam gudras tautas kopienas baņķieru juristu birojam no kura tika virzīti tādi projekti kā Krievijas aizsardzības koncerna projekti Latvijā, Magņitska lieta, OIK, kases aparātu afēra. Praktiski valdības ēnu birojs. Arī Gobzema organizētais pikets Rododendrs ir saistīts ar Parex/ABLV grupas nu jau mirušo pārvaldnieku, kuru partnerdienesti man nosauca par galveno VDK mantas un finanšu uzraugu Latvijā. Nosaukums Rododendrs ir par godu viņam.
    👉🏼 Tas pats juridiskais birojs nevar darboties bez fiziskā atbalsta. To organizē dienesti, meklē tādus Vanagelus uz kuriem atver tūkstošiem uzņēmumu, lido uz ārzemēm, dibina ofšorus un risina citus melnos darbus. Hierarhija ir vienkārša. Gudras tautas kopiena, juristu komanda, drošības dienests. Gobzems ir no Latvijas pārvaldnieku juristu komandas.
    ☝🏼 Un kādas ministrijas pakļautībā atrodas ģenerālprokuratūra? Tieslietu ministrijas. Un kas kontrolē TM? Kopienas baņķieru juristu komanda. Kur iepriekš strādāja Ēriks? Kopienas baņķieru bankā.

    • Zveraboj
     0

     Drīzumā iznāks video par pārvaldes konceptu.
     🔥🔥🔥

     • Viesty
      0

      Atkal no Ruslans Straķis Chat nokopēji tekstiņu?

      • SJohnson
       0

       Kopienas baņķieru juristu genggg

     1 - 2 - 3 - ... - 12 - 13 - 14 -