Zveraboj miniblogs

 • Zveraboj
  -2

  Šai informācijai, ko es turpmāk rakstīšu - lūdzams neticēt.
  Tajā vietā jūs varat pārbaudīt manis sniegto informāciju un izvērtēt paši, kas no tā ir patiess un kas nē.  Arī maniem senākiem rakstiem un apgalvojumiem attiekties tieši tā pat. Neticiet visam, ko es rakstu.
  Tā vieglāk būs gan jums, gan man.
  Varam brīvi diskutēt, kam jūs piekrītiet, kam nē.


  Šis ieraksts ir turpinājums no cita mana minibloga.
  https://exs.lv/say/2339/5212329-visai-informacijai-ko-es-turpmak
  Šis ir bijušais DP/VDD priekšnieka vietnieks Juris Leitietis, kurš tagad piedalās Saeimas vēlēšanās no Šlesera partijas “Latvija pirmajā vietā”. Vietnieks ir otrā ietekmīgākā persona drošības dienestā, bieži pirmā.
  ☝🏼 Bijušo drošībnieku nav. Ja esi iekšā sistēmā, tad līdz mūža galam. Tā tas vienkārši ir.
  👉🏼 Iepriekš Juris Leitietis nopludināja informāciju saistībā ar oligarhu lietu par labu Aināram Šleseram.


  📞 Aizkulisēs runā, ka noklausīšanos organizēja Andris Šķēle. Mērķis bija Aivars Lembergs.
  🔥 Oligarhu lietas izmeklēšanas komisiju vadīja Vladimira Putina favorīte prezidenta amatam Ingūna Sudraba, kura tagad sadarbojas ar Ukrainas revīzijas palātu un šajās dienās kā Ukrainas pārstāve piedalās Valsts kontroles organizētās apmācībās. Darbojas kā projektu vadītāja un vadošā eksperte Eiropas Savienības projektā "EU For The Accounting Chamber of Ukraine", strādājot ar Ukrainas publisko finanšu uzskaites stratēģiju.
  Šis is Ex-ģenerāldirektors Ēriks Kalnmeiers iepriekš bija strādājis Parex bankā par juristu.
  ☝🏼 Arī Aldis Gobzems strādājis Parex labā kā jurists, shēmoja kopā ar tās darbiniekiem, kuri bija iesaistīti Magņitska lietā. Kāpēc tā? Jo gudras tautas kopienai ir sava juristu grupa, kura kontrolē tieslietu ministriju un valdību. NA vadība ar kuru plecu pie pleca cieši strādāja Aldis Gobzems, arī Jānis Bordāns ir no kopienas juristu grupas, bijis arī iepriekš TB/LNNK valdes loceklis. Tā ir viena kopienas jeb Latvijas pārvaldnieku juristu komanda. Tieši tas birojs (Gobzema klasesbiedra un drauga) ir iesaistīts Magņitska lietas organizēšanā.
  👉🏼 Maksātnespējas administratoru mafija patiesībā ir gudras tautas kopienas juristu komanda, kas likvidē viņu veidotas bankas, kuras pārsūknēja Krievijas naudu uz rietumiem. Citiem vārdiem sakot, satīrīja pēdas pēc kopienas baņķieru jeb Latvijas pārvaldnieku darbībām. Un tad Mārtiņš Bunkus vēlējās ielauzties jau sadalītā lauciņā, bet ticis likvidēts. Tad pieslēdzās Aldis Gobzems, kurš sāka publiski apmelnot Bunkusu, jo Gobzems ir no kopienas juristu grupas. Vēlāk banku likvidēja Ringolds Balodis, no tās pašas juristu grupas, tagad viņš ir iesaistījies Šlesera partijā, jo Šlesers ir no tās pašas grupas. Iepriekš Ringolds ar Ingūnu Sudrabu bija kopā vienā partijā un Saeimas frakcijā, bet Sudraba cieši saistīta ar Parex/ABLV grupu un pat strādāja tur. Viņas kolēģis bija John Christmas. Oligarhu sarunu lietas ietvaros KNAB ierakstīja, ka Putins izvirzīja Sudrabu par LR prezidentu, tagad viņa darbojas Latvijas-Ukrainas grupā. Interesanti, ka Zeļenska draugs un ex-padomnieks no Radas tribīnes paziņoja, ka Zeļenska biroju vada Krievijas drošības dienestu aģenti, bet Zeļenska priekšnieka Kolomoiska, kas ir Ukrainas “gudras tautas” kongresa vadītājs, projektus Latvijā virzīja tas pats Gobzema, NA un juristu mafijas birojs jeb LR gudras tautas kopienas juridiskais birojs. Arī Privat bankas atvēršanu. Vēlāk bankas vadībā atradās cilvēki no šī juristu biroja un banka tika iesaistīta Magņitska lietā jeb Krievijas iedzīvotāju naudas pārsūknēšanas uz rietumiem lietā.
  👉🏼 Gobzema partija iepriekš atradās gudras tautas kopienas zāļu karteļa ēkā Mūkusalas ielā un birojs atradās praktiski blakus Parex/ABLV patiesā īpašnieka un “gudras tautas” padomes vadītāja birojam. Pēc maniem ierakstiem birojs tika atvērts citur, blakus galvenajam gudras tautas kopienas baņķieru juristu birojam no kura tika virzīti tādi projekti kā Krievijas aizsardzības koncerna projekti Latvijā, Magņitska lieta, OIK, kases aparātu afēra. Praktiski valdības ēnu birojs. Arī Gobzema organizētais pikets Rododendrs ir saistīts ar Parex/ABLV grupas nu jau mirušo pārvaldnieku, kuru partnerdienesti man nosauca par galveno VDK mantas un finanšu uzraugu Latvijā. Nosaukums Rododendrs ir par godu viņam.
  👉🏼 Tas pats juridiskais birojs nevar darboties bez fiziskā atbalsta. To organizē dienesti, meklē tādus Vanagelus uz kuriem atver tūkstošiem uzņēmumu, lido uz ārzemēm, dibina ofšorus un risina citus melnos darbus. Hierarhija ir vienkārša. Gudras tautas kopiena, juristu komanda, drošības dienests. Gobzems ir no Latvijas pārvaldnieku juristu komandas.
  ☝🏼 Un kādas ministrijas pakļautībā atrodas ģenerālprokuratūra? Tieslietu ministrijas. Un kas kontrolē TM? Kopienas baņķieru juristu komanda. Kur iepriekš strādāja Ēriks? Kopienas baņķieru bankā.

  • Zveraboj
   0

   Drīzumā iznāks video par pārvaldes konceptu.
   🔥🔥🔥

  • Viesty
   0

   Atkal no Ruslans Straķis Chat nokopēji tekstiņu?

   • faits1
    0

    Tas labi, vismaz varu palasīt, savādāk viņs mani ir nobanojis visur kur vien var sad_mini.gif .

  • SJohnson
   0

   Kopienas baņķieru juristu genggg

  • lofojax220
   +1

   The National Health Service UK


   We’re here for you
   Helping you take control of your health and wellbeing.


   Telephone: +44 0300 311 22 33. Email: england [dot] contactus [at] nhs [dot] net

  • Cordell
   0

   "Neticiet visam, ko es rakstu."


   Ok lmao

  • makslinieks
   0

   Tldr

   • vampyre124
    +1

    Illuminati essentially.


    Teorijas, kuras var būt ir patiesas, var būt nav.


    Nav nekādu secinājumu, vai priekšlikumu ko ar šo informāciju darīt tālāk un kā rīkoties.


    Tīra nervu bendēšana sev un citiem, apzinoties cik vissirslikti(un viss ir diezgan slikti, tbh).

  • Vergil212
   0

   Kad varam gaidīt Zvēra viedokli par 9/11?

   • Impala
    0

    Šo man būtu interesanti paklausīties

  • mad
   +1

   Joprojām gaidu, kad nomiršu no savām 3 covid vakcīnām

   • Impala
    0

    Joprojām gaidu no tevis jaunus gif avatarus

   • vampyre124
    +1

    Vēl gadi 50-60, un tad tik Tu redzēsi!

  • Skkar.
   0

   Labi, bet no kurienes tas viss? Nu taču pats tu šito visu neizdomāji neuzināji.

  • Skkar.
   0

   Davaj ULDI VADI REVOLUCIJU NO UK.

  • TheChristii
   +1

   Ok, iegāju apskatīties kas notiek, Zveraboj joprojām savā elementā

  • SJohnson
   0

   Kad kandidēsi vēlēšanās?

   • makslinieks
    0

    Viņš jau 93. gadā kandidēja no Muļķu partijas.

  • Aikis0
   0

   Wow