PunchLine miniblogs

  • PunchLine
   0

   Varam padiskutet vai melnstrādniekam uk ir lielāka alga par mums vai nav.
   Teiksim god8gi strādāju Latvijā, žurnālistikā un pelnu par pāris simtiem mazāk.

   • MGΡ 🏀
    +10

    Strādā žurnālistikā, bet nevari normāli teikumu salikt kopā? biggrin_mini2.gif

    • MGΡ 🏀
     0

     Anyway, komentāri labāki par pašu video

    • PainFoinmr
     0

     Tā jau nav prasība žurnālistiem. Galvenais, lai clickbaits ir.

     • pj sk1ll
      0

      Nu nez

     • PainFoinmr
      0

      Nu tu jau sporta žurnālists.
      Ok, memes aside, mani reāli interesē - cilvēki pabeidz studēt žurnālistiku, ko darba devējs vērtē, lai izvēlētos no visa absolventu pulka, ka šito ņems TV3, šito ņems Klubs, šito ņems Rīgas ziņas utt

     • MGΡ 🏀
      0

      Pag, pj tiešām sporta žurnālists? :o

     • Amorphis
      0

      Nebrīnītos, ja būtu. Nav jau pilnīgs gsw fanboy autists 8D

     • pj sk1ll
      0

      @PainFoinmr Tāpēc jau žurnālistikā ir novirzieni. Daži aiziet uz sporta pusi, daži uz dzeltenajiem, daži vēl kaut kur. Ja nemāki kameras priekšā normali runāt, nestrādāsi ar videosižetiem. Tas pats ar izskatu, bet nu tik ļoti uz to neskatās, ja nebaidies no kamerām

     • MGΡ 🏀
      0

      #DubNation #3peat #LockIn

  • Dawgora
   +2

   Tu saproti, ka dažreiz ciparam nav lielas nozīmes, vai ne?
   ok, izdari kaut ko šādu- Aizbrauc uz UK, dabū darbu žurnālistikā, un centies dabūt māju. cik gados to sasniegsi tur, un cik gados to sasniegsi te. Es neatceros vairs to specifisko indeksu, bet tur diezgan labi varēja salīdzināt minimālās algas pret minimālajiem izdevumiem.

   Plus
   https://www.prosperity.com/globe/latvia

   and
   https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Latvia
   https://www.numbeo.com/cost-of-living/countr...layCurrency=EUR

   Jā, tur varētu būt lielākas algas, bet Tev ir grūtāk izveidot kaut kādus iekrājumus. Latvijā dzīvot nemaz nav tik slikti, kamēr Tu neesi vidusmēra daunis, kas bļauj "vissirslikti, lolnenauverc, atlaist sajmu, minimalo 1k, atkal celj nodoklus"

   • awake
    +4

    Par to iekrasanu nepiekritisu

    • Caine
     0

     Jap, pārsvarā visi, kas atbrauc normālie no ārzemēm ir uzkrājuši normālu piķi. Vienkārši lai uzkrātu vajag viņiem tur ievilkt jostu un dzīvot kā siļķe mucā.

     • awake
      0

      Tā jau nu arī nav. Nevajag iedomāties, ka nu man ir nauda un vajag pirkt visus sūdus un katru brīvo dienu tusēt kaut kādos bāros/klubos.

     • Caine
      0

      @awake, Tur normāla pārtika maksā dārgi un dzīvošana arī. Es vispār neko neminēju par sūdiem. Bāros / klubos tur vispār atstāsti skaistu naudu, jo alkahols ir ļoti dārgs.

  • Ods
   +7

   Gan jau zajebis dzivot 1 istaba kopa ar 8 dzerajiem

  • tukumnieks
   -2

   Manuprāt braukt prom ir diezgan gudri, būs daudz nepiekritēju bet man vienalga. Runa nav tikai par naudu bet par visu pārējo, dzīves līmeni utt. Latvija ir depresīva bedre kur visi ir nelaimīgi un lielākā daļa ir emocionāli neintelektuāli traktoristi.

   • Amorphis
    +7

    Still, anglija nav gudrākā vieta uz kuru skriet meklēt labāku dzīves līmeni.

    • KedijsOne
     -3

     Jap, Dienvidsudānā ir diezgan gudri čaļi

    • tukumnieks
     +1

     Manuprāt nav slikta vieta, no pirmās pieredzes Anglija likās diezgan ''shit'' vieta, nesen biju aizbraucis uz londonu un nebija tik slikti, mainījās domas par angliju, cilvēki visi izpalīdzīgi un pats galvenais laimīgi, visi smaidīgi, cenas apmēram tādas pašas kā latvijā. Manuprāt liels faktors ir valoda, daudziem cilvēkiem jau ir kaut kāda angļu valoda tāpēc viņi izvēlas tur braukt. Cik cilvēku tik viedokļi. Nesen cehā bija par šo tēmu raksts. https://www.delfi.lv/news/versijas/cehslv-ka...s.d?id=50246233

     Mana motivācija braukt prom nav ne tikai fiansiāli bet ņemu vērā arī daudzus citus faktorus.

     • MGΡ 🏀
      +1

      Ceha raksts galīgi neiet kopā ar tevis rakstīto un tavām domām. 

     • Burnsey
      0

      Cenas apmēram tādas pašas kā Latvijā - Londona?
      wat?

  • NoTitsNoFun
   -1

   Dzivodams Anglija jasaka, ja dzivo ar draudzeni tad teiksim ar melnajiem darbiem tapat kads nepilns 1k menesi paliek pari pec visam nomaksam dzivojat kada parastaa pilsetaa, teiksim iire, eediens, komunalie ap 1500£ menesi, pa abiem minimalas saliekot kopa ir kadi 2300£. LV vai tik daudz no divaam minimalajam paliek diezvai. Bet es web devs un man alga logiski nav minimalaa so paliek daudz vairaak paari smile_mini.gif Ja abiem butu videja alga tad vel jo labaak. BET ja peksni viens padirs darbu tad tas baigi smagi var iedot bietee jo vienatne ar minimaalo te var smagi taalu iet dirst ja gribi normaalu dziivokli un dziivoshanu.

   Labs piemers ir mani senchi, mamma vienmer bijusi bernudarza audzinataja, sencis policija stradaja LV, nu mums bija maksimals pisgets visu dzivii (bija daudz striidi kas varteikt vienmer bija ar naudu saistiiti, paraadi un kas tik veel nee), tagad UK vini brauc celojumos 3-5x gada pa eiropu stradajot pretty much minimalo algu (bet te arii paliidz tas ka par mani vairs nav jamaksa : D).

   Dzives limenis te ir logiski labaaks, sabiedriskais daudz jaunaks, tiiraaks, pilsetas ir daudz vairaak koptas, daudz vairak visaadas aktivitaates kas nav pieejamas LV, etc, ir logiski daudz miinusi (Londona biezhi tho ir messy un disgusting, tur negribeetu dziivot)

   • Nerdiņš 85
    0

    Koptas pilsētas? Agnlija jau čista tādā ziņā ir shit hole...

    • NoTitsNoFun
     0

     @Nerdiņš 85 Koptas pilsētas jo pilsētām ir daudz vairāk līdzeklu, sabiedriskajos diezgan nereāli braukt pa zaķi so bomži te nebrauc un viņi ir tīrāki un nesmird pēc urīna. Pa ielām daudz mazāk dzērāju un bomžu (briti gan ir pilnīgi lohi pālī), smēķu mazāk jo cigas dāgas un visi veipo, suņu sūdu daudz mazāk un cilvēki nespļaudās pa zemi un semkas neēd jo par tādām lietām uzliek bargus sodus. Parki daudz vairāk kopti, bērnu atrakcijas nesaplēstas, graffiti zīmējumi varteikt neeksistējoši un noteikti vēl lietas kas nenāk prātā tagad. Ceļi varbūt nav perfekti gludi bet tiek aizlāpīti varteikt momentāli.

  • MarksRose
   +3

   Pieņemsim, ka katrs vienkarši izvēlas, kur viņs jūtas ērtāk un kur grib dzīvot, attīstīties. Nekadu problemu, ne?

   • The Loner
    0

    Ar to vārdu "attīstīties" tā piesardzīgāk, jo sevišķi ja runā par emigrantiem.

  • The Loner
   +1

   Kaut kā dzīvoju ar pārliecību, ka uz Angliju u.t.t. dodas lielākoties cilvēki bez izglītības vai arī stulbeņi. Tādiem noteikti tur klājas vieglāk. Tomēr, ja ir galva uz pleciem, ir jēdzīga izglītība, Latvijā var dzīvot ļoti labi.
   Skatos uz tiem Anglijas braucējiem/dzīvotājiem, nu tiem kurus pazīstu personīgi, šermuļi skrien pār kauliem. Deģenerāti, ko lai saka. Pie kam, pēc padzīvošanas TUR, rodas sajūta, ka tajās britu salās cilvēks degradējas.
   Kā es jau kādreiz minēju, man ir skolasbiedrs, kas sev dzīvi vada tā - aizbrauc uz Angliju, sešus mēnešus vāc sēnes vai kaut ko tamlīdzīgu, dzīvo vagoniņā kopā ar desmit nēģeriem, atbrauc uz Latviju, uz dzimto miestu, divas nedēļas plosto, jūtas kā miljonāru mantinieks, nopērk vecu bembi, dzērumā sasit, aizņemas naudu no vecākiem biļetei atpakaļ, brauc uz Angliju, vāc sēnes, dzīvo vagoniņā ar desmit nēģeriem... Un tā pa apli.
   Iespējams, greizas ainas tagad rādās, bet tāds iespaids man rodas.

   • Stephen Curry
    +1

    Būtu šito delfos ierakstījis pizdi tev būtu

  • Styrnucis
   0

   Latvijā var mierīgi normāli dzīvot, ja neesi lohs.
   Studijas dārgas? Kas tev, bļeģ, liedza skolas laikā stundas apmeklēt un paklausīties, ko skolotāja saka, lai tiktu budžetā?
   Darbu nevari atrast? Varbūt vaina ir tavā kvalifikācijā?
   Minimālā alga neļauj šiki dzīvot? Tāpēc to sauc par minimālo. Gribi vairāk kā minimālo? Nu ej un attīsties, lai kādam būtu pamats maksāt tev vairāk kā minimālo.

   Reāli besī tie čīkstētāji, kas saka, ka Latvijā viss slikti un vergot Anglijā vai Vācijā ir labāk (un parasti to dara tik vājā latviešu valodā, ka par intelekta līmeni viss ir skaidrs).
   Iespējas mums ir adekvātas, valsts attīstas, ideāli galīgi nav, bet slikti jau nu arī vairs nav.