Pampox miniblogs

  • Pampox
    0

    Tātad, kā tad ir ar 5. tarifa pirmo mēnesi ? man teica ka skaitīšot pa dienām un beigās būs rēķins, bet es nesapratu, vai es jau varu bez limita un paaugstinātākas cenas zvanīt uz visiem tīkliem un rakstīt sms ?

    • Fidoo
      0

      Jā, vari zvanīt, sūtīt sms un lietot internetu. Rēķins tiks sastādīts attiecīgi priekš tik dienām, cik lietoji. Piemēram, ja 20 dienas sanāks šomēnes lietot, tad maksāsi kādi 3.30 Ls.

      • Pampox
        0

        Paldies tev vardabral :3

    • Ghetto
      0

      Btw, man jautājums par tiem tarifiem.
      Pats beidzot esmu sapratis to, ka jāpieslēdz kāds tarifs, jo tas nav normāli, ka pa 5ls kredītu varu veikt ~10 zvanus un viss.

      Kā jāpieslēdz? Kāda pirmā iemaksa? Kas līdzi jāņem?
      vai uzreiz pieslēgs?

      • Pampox
        0

        Man paprasīja tikai ID karti vai pasi un esošo sim karti. sim karti atdos atpakaļ, arī jauno iedos un 3 darbadienu laikā pieslēgs. jāmaksā nekas nebūs no sākuma, atnāks rēķins.

        • Ghetto
          0

          Ok, aizbraukšu uz tele2 biggrin_mini2.gif

      • mad
        +1

        Principā nekur nemaz nav jāiet, var arī pieteikt internetā. Es pieteicu mājas lapā, pēc tam piezvanija, pēc pāris dienām kurjers atveda simkarti.

    • Ghetto
      0

      Biju tele2, pieslēdzu! smile_mini.gif