[Roonscape]
Kādam ir kādas idejas, ko darīt ar šo?
Mēģinu ielogoties savā profilā, kuram ir email login.
Uzspiežu resend.
Atnāk vēstule
Ieeju tajā linkā.
Un man izmet šo..
Esmu mēģinājis arī citus epastus - gmail, inbox, bet nesanāk tikuntā. Vienmēr izmet, ka invalid code.
Ričards miniblogs
- 0
Ričards 11.01.2013. 00:12
- 0
Ričards 11.01.2013. 00:14
Un šī problēma man bija arī mēnesi atpakaļ. Domāju, ka gan jau jagex salabos, bet neko viņi nav salabojuši joprojām.
- 0
Ričards 10.01.2013. 01:34
Šodien pa dienu bija 38 temperatūra + neaprakstāmas galvassāpes. Nogulēju no ~13 līdz 20iem. Rīt (šodien) būs matemātikas kd + jāstāsta idiotisks dialogs no galvas. Neesmu vēl sācis mācīties.
Mācīties priekš kd + dialogu un iet uz skolu vai arī nemācīties un neiet? - 0
Ričards 10.01.2013. 00:24
- 0
Zaps 10.01.2013. 00:27
Ārprāts, cik tev bieži sūta naudu.. Man arī tas ir uzlikts, bet mēnesī aiziet ~18-24 santīmi par to..
- -3
Ričards 08.01.2013. 19:16
@Boomtech-
Uzraksta man vēstuli, kopā saskaitīju 4 aizvainojumus (tai skaitā "interneta varonis"), un tagad lūdz, lai es vairs viņam nerakstu. Priekškam vajadzēja rakstīt man pm, ja nevēlas ar mani runāt?
Tagad ignorē vēstules, kurās prasu pamatojumu, kāpēc nosauca mani par "interneta varoni" :[
Nekad nebūtu domājis, ka kādam ienāks prātā nosaukt mani par interneta varoni. Nesen viens exsietis mani solījās nodurt un pārraukt aklo zarnu ar nazi. Uz to es atbildēju ar informāciju, kā un kur mani var atrast. Jau otro mēnesi gaidu šo varoni, bet viņš kā nav parādījies tā nav.
@Boomtech, apsoli, ka arī tu man pārgriezīsi aklo zarnu vai ko tamlīdzīgu, atbildēšu arī tev ar informāciju, kā un kur mani atrast, varēsi pārliecināties, ka nekāds interneta varonis es neesmu.Šis minibloga ieraksts ir slēgts.
Aizslēdza:Pēc ieraksta autora lūguma.
« - 1 - 2 - 3 - ... - 64 - 65 - 66 - ... - 177 - 178 - 179 - »














