Wanted blogs

Sotw #5

Kā redzat šo SOTW taisu es, 33wanted33, jo stassy man atļāva to uzrīkot(paldies par to viņam).Tātad tēma-Parkour vai free running.Izmēri nav svarīgi, bet nepārspīlējiet.Darbus sūtīt man.Balsošana tiks atklāta 26.augustā, tātad darbus sūtiet līdz 25.augustam!

Lasīt tālāk

[Wtd] Powerball

Iesakat kādu Powerball labāk pirkt un kāpēc? Te ir daži varianti: http://divashop.lv/product_info.php?cPath=132_133&products_id=752 http://www.ff.lv/sales/?item=NSD_Powerball_250Hz_Classic_Amber http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=78936 Ja kāds zin arī citus variantus, arī droši varat pierakstīt! Paldies!

Lasīt tālāk

Bruno

Žanrs-Komēdija Režisors-Lerijs Čārls Galvenie Aktieri-Saša Barons Koens, Ričards Beins, Rons Pauls Apraksts:Bruno ir homoseksuāls Austrijas TV reportieris-modes žurnālists, kas ar saviem izgājieniem un izteicieniem kārtējo reizi provocē cilvēkus ASV.Filmā Bruno cenšas iekarot Holivudu, lai kļūtu par slavenāko austrieti kopš Ādolfa Hitlera.''Bruno''-tas ir brīnišķīgs ceļojums pa Ameriku ar mērķi likt heteroseksuāliem vīriešiem justies manāmi neērti līdzās ārzemniekam gejam sietiņa krekliņā. Traileris:

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - 10 - 11 - 12