Wanted blogs

Potw #4

Tēma-Anime Izmērs- 330X410 Programma-Paint Visus darbus sūtīt man pa PM, darbi kas tiks likti šeit netiks pieņemti. Viss jāzīmē pašam, nekādu detaļu no citiem avotiem. Ja darbs nebūs pēc izmēriem tad tas netiks pieņemts Visus darbus sūtīt līdz 7.novembrim

Lasīt tālāk

Potw #3 Balsošana

Balsot drīkst vienu reizi, par savu nedrīkst balsot !Happy Halloween! 1. 2.(Dikti par lielu, nākamreiz nepieņemšu!) 3. 4. (Tas pats kas otrajam attēlam!) 5. 6. (Tas pats kas tiem diviem) 7. Tas arī viss!Balsojam!

Lasīt tālāk

[Wtd] Irl Halloween Event 2009

Esmu atgriezies no eventa un tulīt visu izstāstīšu Savācāmies trijatā, un gājām biedēt cilvēkus.Bija nopirktas petardes(nu tādas kuras met pret zemi un tās sprāgs)Pašam nebija nekāda kostīma, paķēru skeleta masku un uzvilku.Draugam ātri izgriezu no papīra Džeisona masku, viņš vēl paņēma hokeja nūju un uzģērba Dinamo kreklu Trešajam bija uzvilkts spoka palags un maska, zobos spīdīga nūjiņa.(Bilde raksta beigās)Gribējām jau sākt, bet tad satikām 2 pazīstamas meičas, paprasījām lai nofočē.Labi, nofočēja, tad ejam redzam kaut kāda večiņa iegāja...

Lasīt tālāk

Potw #3

Izdomāju ka nevar tādu neuztaisīt. Tēma-Helovīns Programma ar kuru taisīt PAINT Visus darbus sūtīt man pa PM! Izmēri 480X180 Darbus sūtīt līdz 31.oktobrim, uzreiz vakarā būs balsošana! Varat taisīt arī apsveikumus!

Lasīt tālāk

Potw #2

Tēma-Simpsoni Darbus sūtīt man līdz 29.oktobrim Visi darbi ir jātaisa ar PAINT Visus darbus sūtīt man pa PM Izmēri 480X320(var arī mazāku)

Lasīt tālāk

Potw #1 Balsošana

Tātad 1 Potw balsošana.Nebalsot par saviem darbiem, balsot drīkst tikai vienu reizi.Balsot drīkst tikai lietotāji! 1. 2. 3. 4. 5. (Vārds ''PRAYER'' man liekas ir veidots ar photobucket ) LABI SĀKAM BALSOŠANU!

Lasīt tālāk

POTW

Ideja ņemta no pick.lv un no stassy(viņam bija sotw) Ja kāds nesaprot Potw ir PaintOfTheWeek Darbus obligātu veidot ar paint. Izmērs 360x120 px. Tātad pirmā tēma-Random skillcape(varat izdomāt savu skillu vai ņemt jau RuneScape gatavos) Apakšā vai jebkur jābūt tavam nikam, darbus sūtīt līdz 20.oktobrim.

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10 - 11 - 12 -