Wanted blogs

Sveicam BeaTop!

Īstenībā jau par vēlu, bet nekas, labas lietas dažreiz nenāk par sliktu. Apsveicam BeaTop 18 gadu jubilejā! Ātrs kniebiens vairs nav modē, Tas ir pārdots krāmu bodē. Tagad modē jaunais stils Kniebies kamēr krāniņš zils!

Lasīt tālāk

LIVSB Dokumentālā Filma

LIVSB lielā gada filma. Šajā stundu un 15 minūšu garajā filmā Māris Šlēziņš un Kaspars Zlidnis apkopo būtiskākos notikumus, pavērsienus un panākumus Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības dzīvē, noslēdzot 2010. gadu.

Lasīt tālāk

Kopsavilkums

Nu jā. Bija ideja kaut ko uzrakstīt, bet visu aizmirsu :/ Gads pagājis ļoti ātri. Pa šo gadu paspēju daudz ko izdarīt, bet ja padomā labi, tad neko daudz tomēr neesmu izdarījis. 2009. gada beigās nolēmu sākt trenēties. Sākumā viss bija tā nenopietni, pa mazam, bet ar laiku jau sāku visu darīt nopietni, ar attieksmi. Pārmaiņas arī ir redzamas. Mācībās arī gāja labi, izpildīju savu mērķi, pabeigt pusgadu bez 6, tiesa, man visur ir 7, ja neskaita divus astotniekus un divus devītniekus. Iepriekš skolā paziņoja, ka 9. klašu skolnieki var iesaistīties kaut kādos...

Lasīt tālāk

Potw #18

Sen nekas nav veidots, tāpēc saņemamies. Tēma- Ziemassvētki Programma- MS Paint Termiņš-24.decembris Izmērs- Max: 500X281 Min: 240X122 Darbus sūtīt man pa PM ar nosaukumu Potw #18!!! Balva-varbūt var sarunāt ar Minku, lai profilā uzliktu Ziemassvētku Potw uzvarētājs?

Lasīt tālāk

- 1 - 2 - 3 - 4 - ... - 10 - 11 - 12 -