Well, laikam viens no jautrākajiem slēpņošanas pārgājieniem, kurā esmu bijis. Tiešām bija superīgi. Paldies par kompāniju @shevijs @latvija18 @Twī @Līnis . Tom, tos video sākumā parādi mums personīgi, pirms kaut kur izdomā publicēt, ja nu izdomā. ;D
Geocaching
- 0
krabz 03.07.2013. 18:30 teica:
Kruti. Atradām tik 2/6 slēpņiem. 3 bija sabojāti un velns zina, kur izmesti vai aiznesti. 1 negribējām līst pakaļ nātrēs ar īsajiem šortiem
Žēl, ka cilvēki neseko līdzi saviem slēpņiem
- +1
shevijs 30.06.2013. 21:57 teica:
Atkal sveicieni un bučas visiem slēpņotājiem. ;*
Tātad, šo ceturtdien (04.07.2013) ir ieplānots kārtējais eXs.lv GC pasākums pa Rīgu, īsti rajona raksturojumu nevarēšu nosaukt, bet sāksim Ziepniekalnā un caur Dienvidtiltu dosimeis uz centra pusi. Beidzot arī vasaras brīvlaiks - skola cauri un skatos, ka neviens vēl ar nestrādā, bet man brīvdiena. :] Es pats, kopā ar Eināru, Rīgā 11:10, ieiesim veikalā, pēc e-talona un tad jau uz Kebabu, šoreiz gan pirms brauciena iestiprināsimies ar kādu kebabu, Gati, vēlākais esi 11:20 tur, pārējiem ieteicams līdz 12 arī ierasties Kebabā. Ja nu kāds kavēsies, varam mazleit arī uzgaidīt, bet īpaši navajadzētu censties kavēties.
Pēc kebaba dodamies uz vienu no vairākām centrālstacijas autobusu pieturām, kur kāpjam jau vienā no pazīstamākajiem slēpņošanas autobusiem - 40. Pēc tam braucam līdz gandrīz gala punktam (Ozolciema iela) un pēc tam sākam slēpņot! Slēpņi:
Ziepniekkalna BANDA [GC3EB70]
Reiz meza dzima eglite [GC2KA9G]
Bērzu aleja [GC4AGRY]
Titurgas ezers [GC4ADVY]
Melnā Tuša [GC4CTFB]
R.I.P. in pieces Motorcyclists [GC4CA7K]
Depkinshof (Ramava Manor) [GC1B1K7]
Ziedoņa pikniks (Ziedonis' Picnic) [GC3NADT]
Ežkundzes īstais [GC3YQA0]
Bišumuiža's old cellar [GC1NEY1]
Atpūties
[GC4BHVP]
South Bridge (BYOP) [GC43XBA]
Grapju peninsula [GC3JV28] [Iespējamais papildslēpnis]
Jāņavārti [GC3NC71] [iespējamais papildslēpnis]
Lubana [GC418JH] [Iespējamais papildslēpnis]
Virs un zem [GC41BR0] [???]
Rīgas satiksmes DUS [GC3NKE6]
Vagonu parks [GC2KFXQ]
Matīsa dvīņu ūdenstorņi [GC3R38D]
First Tank [GC1MD74]Karte [Zaļš - sākums, Sarkans - obligātais maršruts, Gaiši Zils - iespējamās papildus alternatīvas

Par alternatīvām spriedīsim uz vietas, vai ir laiks, spēks un vēlēšanās savākt, ja kas, tad melnais punkts ir vienkārši aizkrāsots premium slēpnis, bet jautājumzīmes apzīmē slēpni, kurš ļoti iespējams vairāk tur nav, bet varbūt ir, nevar saprast, kas tur notiek.
Dalībnieki:
@latvija18 - Būs kopā ar topošo exsieti-slēpņotāju Artūru
@Gek - Būs
@Twī - Būs
@krabz - Visdrīzākais, ka būs
@burvis - Atbildi dos trešdien
@Stone Cold - Atbildi dos trešdien
@Static - atbildi dos nedēļas sākumā
@mjau - atbildi dos nedēļas sākumā
@winw - atbildi dos nedēļas sākumā
@Hibs - ceturtdien no rīta zvanīs
@Zachītis - ceturtdien no rīta zvanīs
@Līnis - ???Kādi jautājumi, ieteikumi vai nesaprašana - droši raksti!
- 0
shevijs 29.06.2013. 16:38 teica:
Sveiki slēpņotāji. Ceturtdien ir brīve diene darbā un pāris sīkumi Rīgā, bet lielākā dienas daļa ir brīva. Piedāvāju pa centru izstaigāties kādā nelielā GC tripā. Maršrutu es drīzumā izdomāšu un precizēšu, tur pat kaut kur pa centru visdrīzākais, sākt varētu ap kādiem 12 no stacijas turkebaba, mēs ar Gek tur noteikti būsim ātrāk uz kādu akcijas kebabu.
Gan jau ka atkal līdz vakarpusei. Tas jau laikam tafad būs viss, drīzumā tad izveidošu precīzo maršrutu un pārējo info.Un jā, tā kā man pašam uz doto brīdi nav GPS ierīce, būs mums nepieciešams koordinātors.
@burvis
@mjau
@Static
@krabz
@Hibs
@winw
@Stone ColdJa vēl kāds nepieminētais ar grib pievienoties, droši rakstiet!
- 0
shevijs 13.06.2013. 15:33 teica:
Sveiki! Nu tad beidzot arī ir pienācis tā saucamais viens no vairākiem officiālajiem eXs slēpņošanas pasākumiem. Šo vasaru iesāksim ar ''Riga Mega Power Trail''.
Pats trails kartē: https://www.geocaching.com/map/#?ll=56.99667,24.37574&z=13
Links uz pirmo slēpni un aprakstu: https://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC4ARG1Kārtīgu apdomājot un izvērtējot, esam nonākuši pie secinājuma, ka vienā dienā tas varētu arī nebūt īsti pa spēkam, tāpēc viss šīs pasākums būs uz divām dienām. Sāksim piektdienas pēcpusdienā vai vakarpusē (21. jūnijs) un noslēgsim sestdien (22. jūnijs).
Par pieteikšanos un visu pārējo. Šeit jau būs vajadzīga nedaudz lielāka organizēšana, tāpēc visu kārtot zem šī ieraksta būtu teju neiespējami, tāpēc visi interesenti un potenciālie dalībnieki tiks pievienoti kopīgai skype sarakstei, kur tad visi kopā arī visu domāsim un apspriedīsim. Šeit, vai nu zem šī pousta, vai kādu reizi arī jaunā topikā, ik pa laikam tiks papildināta informācija ar galvenajiem plāna punktiem.
Kā tad pieteikteis? Pievieno mani skype: shevijs , vai arī atstāj savu skype niku šajā topikā. Vai arī vienkārši uzraksti skype, ja jau esi manos kontaktos.
Paša nokļūšana mums būs pavisam draudzīga un ērta pat ja brauc ar sabiedrisko. No centra ar 40. autobusu līdz pieturai ''Brīvības gatve'' un pēc tam atliek pārkāpt uz 28. autobusu un braukt līdz pašam Upesciemam, kur arī sākās pati slēpņošana.
Hmm, pagaidām laikam viss, pierakstīšu galvenos plāna punktus, ar kuriem mums vajadzētu tikt skaidrībā:
- Sākšanas laiks un tikšanās centrā tiem, kuri brauc ar sabeidrisko.
- Telšu iespējas un viss pārējais saistībā ar gulēšanu.
- GPS un pārējās ierīces slēpņošanai.
- Ēšana un pārējās pārtikas lietas.Nu tā, pagaidām jau laikam tas arī būs viss. Cerams, piekrišana būs un beigu beigās iznāks viens varen labs slēpņošanas pasāciens.
- 0
shevijs 19.06.2013. 21:02 teica:
Jānis banu dabūjis, uz savu atbildību man lika paprasīt, vai kāds varētu pietkdien aizdot GPS ierīci ar kuru varētu slēpņot, ir ieplānots 97 slēpņu trails un mums ir viens derīgs mobīlais telefons...
https://exs.lv/read/lauva-uzticamibas-kalngals









