Lomu spēles

  • PainFoinmr
    0

    Sākam Mafiju! Katram pusstundas laikā tiks aizsūtīta loma. TIKAI ŠĪ TĒMA IR MAFIJAS POSTOŠANAS UN APSPRIEŠANAS TĒMA! Cerams, ka šodien jau sāksim kādu novākt. Līdz 23.30 lūdzu atsūtat man, ko gribat novākt.

    • e35
      0

      To izlozēs vēlāk.

    • e35
      0

      Piedalās visi grupas biedri, apspriedes arī notiek šeit grupā.

    • e35
      0

      Sievietes viegls mērķis wink_mini.gif

  • e35
    0

    Spoiler detected!

    • e35
      0

    • e35
      0

      Neviens neliek vērt spoileri. crazy.gif

    • Ridiculus
      0

      win

  • PainFoinmr
    0

    1. diena pilsētiņā ir pagājusi.

    Iedzīvotāji bija ļoti nemierīgi un nespēja vienoties kam uzbrukt. Tomēr 2 no viņiem aizgāja pie Hatchet un ar lāpstu viņu atsita. Tikai pēc tam atrada nozīmīti ar to, ka viņš bija komisārs. Pilsētas atsaldētais maniaks bija iesaistījies netīrās lietās ar mafiju un nolēma sadedzināt vienu no viņu rokas puišiem - Hakerpuiku. Viņu atrada ar izdedzinātu vēderu. Tomēr pirms tam mafija gan bija paspējusi nobraukt Sunisu, kurš neuzmanīgi šķērsojis ielu. Tomēr škita, ka tas bija tīšām.

    • PainFoinmr
      0

      Turpmāk runājam tikai šeit!

      Dzīvie iedzīvotāji:
      Zopa34,
      KāmisB,
      Mfxf,
      Big pipmanis,
      Throttle,
      Oxiitis,
      Thzaarcow,
      Rufus,
      Just_like_u,
      Paranoid,
      Futbolists,
      Cāļuks.,
      Pwnanizor,
      BUSTED,
      kaupens,
      Ropsiitis.

      Veiksmi visiem izdzīvot 2. dienu!

      Mainīt, to, kam gribat uzbrukt vai ko citu darīt mainīt nav iespējams!! Tāpēc labāk sūtat nedaudz pirms dienas beigām - 23.30.

    • PainFoinmr
      0

      Ārsta meita bija nedaudz apslimusi tāpēc viņš izlēma doties ne pie viena. Toties komisārs steidzās sargāt Paranoid.

    • Thzaarcow
      0

      As we say, the maniac is not died, soo..hide yo wifes, hide yo kids.

  • PainFoinmr
    0

    Plāni tuvākajā laikā:
    Savest kārtībā sākumlapu.
    Sākt spēlēt Mafiju.
    Domāt par fantasy stāsta veidošanas lomu spēli.


    Ja kāds man palīdzēt (visu izdarīs manā vietā) iespējams dabūs modu.

  • PainFoinmr
    0

    Tātad, spēlēsim V2 mafiju. Bet mēs esam tikai 14 (ieskaitot mani un es laikam jau mafijā nevarēšu piedalīties). Jāgaida vēl biedri. Un dalību vajag obligātu, vai kurš grib tas spēlē?

  • PainFoinmr
    0

    Šī Mafija (https://exs.lv/page/43693-Mafija) pret šo (https://exs.lv/page/43787-Mafija_v2)

    Ceru v2 veidotāji nedusmosies. Balsojam, kuru versiju spēlēsim un ja ir ieteikumi - rakstam!

- 1 - 2 - 3 - ... - 69 - 70