Nosaukums: Crash

Latviskotais nosaukums: Sadursme

Žanrs: Drāma

Izlaišanas gads: 2004. gads.

Ilgums: 112 min.

Valsts: ASV/Vācija

Studija: Bull's Eye Entertainment

Režisors: Paul Haggis

Galvenajās lomās: Don Cheadle, Sandra Bullock un Thandie Newton u.c.

 

# Par Filmu.

Stāsts ir par vairakiem savstarpēji nesaistītiem cilvēkiem Losandžolesā: policijas detektīvu ar narkotikas pārdozējušu māti un jaunāko brāli zagli, divus mašīnu zagļus, kuri patstāvīgi teoretizē par sabiedrību un rasēm, balto rajona advokātu un viņa sapīkušo un izlutināto sievu, kādu baltas ādas krāsas veterānu policistu, kas ir rasists un kas mājās rūpējas par slimo tēvu, arī veiksmīgu Holivudas direktoru ar sievu, kura nonāk saskarē ar rasistu policistu, persiešu imigrantu tēvu, kurš iegādājas ieroci, lai aizsargātu savu veikalu, kā arī krāsaino atslēdznieku un viņa mazo meitu, kura baidās no lodēm.Turpmāko divu dienu laikā viņu ceļi krustosies...
Filma ieguva 3 Oskarus: par labāko montāžu (Hjū Vinborns), labāko gada kinofilmu (Pols Hegis, Ketija Šūlmana) un labāko oriģinālscenāriju (Pols Hegis un Roberts Moresko)

# Manas domas.

Filmai ir sižets un tas ir pirmais, ko es novērtēju filmās. Aktieri ir 100% piemēroti savām lomām. Varbūt visiem ar pirmo reizi būs grūti saprast par ko īsti filma ir, bet šī ir tā filma, kuru var skatīties vairākas reizes un katru reizi būs interesanti.

# Mans Vērtējums.

10/10

Neko labāku savā mūžā neesmu redzējis! Kopš filmas iznākšanas esmu viņu noskatījies n-tās reizes un skatīšos vēl un vēl.

# Filmas apbalvojumi.

IMDB vērtējums - 8.0

Filma ir ieguvusi 3 Oskarus un vinnējusi 41 citu balvu, un tikusi nominēta 66 citās kategorijās.

Vairāk par apbalvojumiem

 

# Bildes.

 

# Treileris.

Laboja , labots 1x