Otrdienas vakarā slimnīcā 51 gadu vecumā mūžībā aizgājis grupas "Līvi" solists Jānis Grodums. Pirms nepilna mēneša hepatīta dēļ Grodums tika ievietots Infektoloģijas centrā.

 

12. maijā jau ziņojām, ka Grodums ārstējas Latvijas Infektoloģijas centra intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļā. Tobrīd kasjauns.lv sazvanīja Jāņa Groduma dzīvesbiedri, tērpu mākslinieci Elitu Patmalnieci. Sarunas brīdī viņa atradās slimnīcā, tieši pie sava mīļotā gultas.
Elita Patmalniece neslēpa, ka, diemžēl, Jāņa Groduma veselības stāvoklis ir ļoti smags. Taču Elita uzsvēra, ka Latvijas Infektoloģijas centrā ir labākie ārsti – aknu speciālisti - un viņi dara visu iespējamo, lai mūziķis atveseļotos. „Jātic brīnumam, ” ar cerību balsī teica māksliniece.

Vēl šodien ziņu aģentūras ziņoja, ka daudzi pašmāju mūziķi pauduši vēlmi 17.jūnijā Vērmanes dārza piedalīties smagi sasirgušā grupas "Līvi" mūziķa Jāņa Groduma atbalstam veltītajā koncertā. Paredzams, ka koncerts notiks tik un tā. Tas sāksies plkts.18 un ilgs līdz plkst.23.

Koncertu atklās Groduma līdzgaitnieks grupā "Līvi" Ainars Virga, bet turpinājumā muzicēs grupas "Pērkons", "Credo", "Linga", "Bet bet", Armands Alksnis ar grupu, Harijs Zariņš un grupa "Colt", Aisha, Jenny May, Jānis Lemežis ar grupu, vijolnieks Dzintars Beitāns ar grupu, "Rock'n'Riga" jauno grupu konkursa "Garāžas duelis" finālisti "Pūķa gars" un "Blacksmith", Kristīna Zahārova, Candy un Johnny Salamander, kā arī daudzi citi populāri mūziķi, ziņo LETA.

Koncertu vadīs Kaspars Upaciers un Andris Freidenfelds.

Katrs koncerta dalībnieks izpildīs ne vien dziesmas no sava repertuāra, bet kā īpašu pārsteigumu gatavo kādu grupas "Līvi" dziesmu, ko savulaik komponējis vai dziedājis Grodums.Vienlaicīgi ar atbalsta koncertu Rīgā notiks līdzīgs pasākums arī Groduma dzimtajā Liepājā. Pēc koncerta Vērmanes dārzā pasākums turpināsies bārā "Rock'n'Riga", kur muzicēs grupa "Dzelzs vilks", kā arī skanēs Groduma dziesmas.

Avots: Kasjauns.lv

 

Laboja Pozitive, labots 2x