Jā, jā, daudzi pārdod PIN'us par RL Money, daudzi pārdod membership'us par 15m+, bet mūsu piedāvājums ir unikāls - mēs pārdodam pinus par 8-12m. Pinu cena ir dinamiska, atkarīga no situācijas un pašreizējo cenu var redzēt topika nosaukumā. Ja nu gadījumā šis raksts nogrimst, iesaku jums to pievienot izlasei, lai viegli varētu redzēt pašreizējo piedāvājumu. wink_mini.gif

Ja kāds sūdzas, ka mūsu cenas ir pārāk augstas, lai padomā par to šādi: ja negrib, nepērk. Protams, cena varētu visu laiku nemainīgi stāvēt uz 8m, bet pini savukārt būtu pieejami DAUDZ retāk. Mēs paši esam ieinteresēti zemākās cenas piedāvāšanā, un esam sastādījuši uzcenojuma tabulu - tajā varēs redzēt cenas, par kādām mēs pinus iepērkam un par kādām pārdodam. Neaizmirstat guvumu izdalīt ar divi.

Iepirkuma cena
 Pārdošanas cena
 Mūsu ienākumi (katram)
6m 8m 1m
7m 9m 1m
8m 10m 1m
9m 10m 500k
10m 11m 500k
11m 12m 500k

Noteikumi:

 1. Jūs ejat pirmie. Mums ir pietiekami daudz Vouches, lai mūs varētu uzskatīt par Trusted.
   Piezīme: Mēs ejam pirmie tikai tad, kad klients ir "krāsainais" eksā.
 2. Tu mums iedod savu username un password, un mēs memberu aktivizējam paši. Aktivizāciju iespējams veikt arī caur TeamViewer. Ir iespējami arī gadījumi, kad jums nick/pass būs jādod obligāti, bet tie būs reti, kā arī jūsu dati vienmēr būs drošās rokās.
  Piezīme: Ja tu mums nedosi savus datus un centīsies likt patstāvīgi, vai arī negribēsi lietot TeamViewer, mēs neuzņemamies atbildību par brāķētiem PIN'iem.
 3. Vienīgais variants, kādā pieņemam rezervāciju: tu piesakies uz pinu, un, kad mēs to saņemam, dodam tev ziņu. Bet, ja tevis nav on, pins tiek kādam citam. Saistībā ar rezervācijām, lūgums kontaktēties ar Ugunsputnu, nevis mjau. Vēl ir variants, ja tu atstāj mums savu naudu priekšapmaksā - tādā gadījumā tu pin saņemsi uzreiz, kā tas būs pieejams neatkarīgi ne no kā.
 4. Pēc PIN saņemšanas, jāatstāj Vouch šajā pat rakstā ar tekstu "Vouch for Ugunsputns & Mjau!".
  Piezīme: Tekstam ir jābūt identiskam kā augstāk minētajam.
 5. Pēc PIN saņemšanas ir STIPRI ieteicams nomainīt savu paroli [ja to devāt mums/izmantojāt teamviewer]. Mēs to netaisamies aiztikt, bet sazin kas var gadīties.
 6. Pinu pasūtījumi jāveic pie Ugunsputna, ar vienīgo izņēmumu - ja viņš nav online/neatbild, šajā gadījumā kontaktēties ar mjau.

Pieteikties var:

 • Sūtot PZ Ugunsputnam / mjau
 • Sazinoties iekš spēles ar Ugunslauva
 • Skype: lauveens93

 

                                                Informācija

 • Par restockiem tiks paziņots šajā thread pie komentāriem, to darīs mjau/Ugunsputns, vai arī anonīms lietotājs ar niku 'mjauisa'.
 • Ja kāda gadījuma dēļ trade neizdodas un paliec bez pina, tiks atgriesta pilna tava summa ko tu iemaksāji + 100k.

                                              Jau aplaimoti (25):

 1. Soul
 2. Streight Pure
 3. Zemesdievs
 4. |*|krankz|*|
 5. Laacis0
 6. Snoop
 7. latvija18
 8. MisterYBoY
 9. Riggins
 10. Hey_Pear
 11. opis753
 12. Anderhils
 13. Apinitis
 14. lv latvija
 15. Mosquito
 16. rocky  lv
 17. Mystic F1re
 18. 0_o lv
 19. Mārtiņš
 20. Cigorinsh
 21. ii equal ii
 22. BeaTop
 23. sandis4ever
 24. waffle prod
 25. kriss lv

                                              Ziedotāju saraksts

Srsly, nebija ne domas par šādas lietas ieviešanu, bet nu viens lietotājs pats labprātīgi pieteicās, ka maksās 1m vairāk par pinu lai mums lielāks profit. Ko varētu saņemt ziedotāji? Nezinu.. perhaps ātrāku servisu, ar laiku arī atlaides kā arī iespēju par piniem uzzināt pirms par tiem uzzina exs? Izsakiet savas domas. lol_mini.gif

 • trakais336 - 1, 6 miljoni RSGP
 • opis753 - 1 miljons RSGP
 • 0_o lv - 1 miljons RSGP
 • rocky__lv - 250k RSGP
 • faits1 - iron armour set (lg)

Rakstu veidoja mjau, vizuāli skatāmu to padarīja Ugunsputns. Publicēts ārpus 'RS Melnais tirgus' grupas ar Minkas atļauju. Visi komentāri, kuros tiks apspriesta mūsu cena, tiks uzskatīti par spamu un dzēsti.

Laboja mjau, labots 42x