Sēžu un rūtoju A2 lapu... Lielformāta druka mani piedirsa, paziņojot, ka uz vatmaņa viņi nevarot uzdrukāt, diemžēl, tipogrāfija man šovakar vairs nebija pieejama. Vienīgais, kas uzlabo garastāvokli - Radio Nabas gada top 100 ieraksts (:
Rocky__Lv miniblogs
- 0
Rocky__Lv 16.01.2012. 21:05
Var, bet Rīgas drukas darbnīcās nevienā nav atbilstošu ierīču, lai to darītu. Mājās, protams, ir printeris, ar kuru var drukāt uz vatmaņa, taču izmērs gan gaužām mazs - maksimums 32 cm šaurākajai malai.. :/
- 0
Rocky__Lv 15.01.2012. 22:22
Salīdzinājumam, vai tikai man grupas YACHT dziesma izklausās pēc diezgan acīmredzama plaģiāta...? Ko teiks exs..? (:
Un
- 0
Rocky__Lv 15.01.2012. 21:40
Ģeniālas lirikas un izcils latvisks depresīvais synthpops...
Citas dziesmas no LLL pieejamas http://www.pietura.lv/?grupa=lll un manā Youtube kanālā.
- 0
Rocky__Lv 14.01.2012. 09:01
Labs i', es uz laukiem šauju a'. Šodien gara diena, garas slēpes kājās jāliek būs un pa mežiem vien, pa mežiem vien... (: Austiņās arī kaut kam tīkamam jābūt, lai jau izkrrāšņotu to tik ilgi gaidīto - balto sajūt'. (:
Citāts:Fortunately I am... (:
- 0
Rocky__Lv 14.01.2012. 07:29
Piecelties, lēnām aizčāpoy līdz radio, kas stāv tur pat - uz palodzes, pagriezt pasauli un paskatīties pa logu, tajā pašā brīdi dzirdot "It's so beautiful, it keeps you beautiful... " Perfekts sākums. (:
- 0
Niķķis. 14.01.2012. 09:03
Ārā viss forši apsnidzis, bet diemžēl drūms laiciņš un vēl ar modinātāju nācās celties
« - 1 - 2 - 3 - ... - 201 - 202 - 203 - ... - 301 - 302 - 303 - »









