https://www.draugiem.lv/burka/api/burka_poll
Balsojums par Breaking The Waves un Tev būs liels cepums, paldies no manis un visticamāk arī no Coconut Man un visas grupas!
Rocky__Lv 24.11.2011. 20:57
https://www.draugiem.lv/burka/api/burka_poll
Balsojums par Breaking The Waves un Tev būs liels cepums, paldies no manis un visticamāk arī no Coconut Man un visas grupas!
Rocky__Lv 24.11.2011. 00:44
Oi, links pazuda. Nu re, mēģinu vēlreiz - https://www.draugiem.lv/burka/api/burka_poll
Rocky__Lv 23.11.2011. 23:43
Kur pazudis @kolekcionars !? Pirms kāda laiciņa apsolījās aktīvi tvītot, bet jau ilgāku laiku nekā. Ek, būs jāuzskaņo prāts vēlreiz. ^^
Rocky__Lv 23.11.2011. 23:20
M.Brauns šovakar bija varen labs, tikai sazin kāpēc man otrās daļas laikā pie "Mammu, es gribu" sagribējās dziedāt "Māt, es miršu savādāks!"
Rocky__Lv 23.11.2011. 15:39
Labākais filmas intro, ko jelkad esmu redzējis.
Pati filma arī ir ģeniāla.
Saullēkts 23.11.2011. 15:46
Ohh izskatās vilinoši! Kur viņu var novilkt angļu valodā ? Cik sapratu filma ir franciski..
« - 1 - 2 - 3 - ... - 216 - 217 - 218 - ... - 301 - 302 - 303 - »