Beidzot esmu piesēdies pie Austras vasarā izdotā "Feel It Break". Sākums neliek vilties par cerībām, kas liktas vēl tikai gaidot albumu.
Rocky__Lv 16.10.2011. 22:52
Beidzot esmu piesēdies pie Austras vasarā izdotā "Feel It Break". Sākums neliek vilties par cerībām, kas liktas vēl tikai gaidot albumu.
Rocky__Lv 15.10.2011. 19:34
Šodien sanāca satikt sen neredzēto @nosferatu97. Prieks pēc ilgiem laikiem atkal parunāt par augstākās raudzes filmām un citām lietām.
« - 1 - 2 - 3 - ... - 225 - 226 - 227 - ... - 301 - 302 - 303 - »