Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    Šīze. Laikam šodien nevajadzēja braukt uz skolu ar velosipēdu. Lietutiņš un aukstais vējš nav nācis par labu manai veselībai. :/ Jāiet izmērīt temperatūru. :/

    • Shattred
      0

      Silta tēja all the way.

    • Rocky__Lv
      0

      38.3 ... tea is a must. :/

    • mad
      0

      Man ir pamatīgas antibiotikas lol_mini.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Ah, varen ēdelīgi.

    • pj sk1ll
      0

      Kas tur sad?

    • Shattred
      0

      True
      and old..

    • Cookie
      0

      American stereotypes again? biggrin_mini2.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Forši. Pa ilgiem laikiem sadomāju beidzot iekāpt trolejbusā, lai ātrāk tiktu uz mājām. Protams, tieši šodien bija jāiekāpj arī Zonder komandai. :/

    • Rocky__Lv
      0

      Es viņus pamanīju tikai tad, kad raugi iekāpa. šīze.

    • Rocky__Lv
      0

      Tautā jau kādu laiciņu iegājies saukt Rīgas Satiksmes darboņus par "Sonderkommando" jeb 2. pasaules kaŗa zināmus kā partizānu ķērājus. Viņi ir tie, kuri vispirms šauj un tad uzdod jautājumus.. Uz mata kā kontrole. :3

    • Rocky__Lv
      0

      Ok, back to school. Ar "Austru" ausīs.

  • Rocky__Lv
    0

    Ceuturtdienu vakari ir kļuvuši par labākajiem vakariem manā mūžā. :] Paldies par to A. :]

  • Rocky__Lv
    0

    Šonakt MPM dziesmotais atskaņošanas saraksts palīdzēs neaizmigt. Cik patīkami. :] Iesaku - https://t.co/bpuC7tlE

    • Arnis
      0

      Ko tu pa naktim dari?

    • Rocky__Lv
      0

      Arnuha, gatavoju darbus skolai un domāju par dzīvi. Nakts ir mana stihija. :]

  • Rocky__Lv
    0

    Velns, ir tik auksts, ka lai sasildītos, jāizmanto pēdējais salmiņš - jāvāra pelmeņi un jāsildās tvaika garaiņos. Brr.

    • Saullēkts
      0

      Dabū aitu vilnas segu, ietinies un auksti nebūs pat ar atvērtu logu smile_mini.gif

- 1 - 2 - 3 - ... - 227 - 228 - 229 - ... - 301 - 302 - 303 -