Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    Šodien bija pirmā latviešu valodas stunda jaunajā skolā.. Man liekas, ka es nošaušos! Skolotāja mūs visus uzskata par pilnīgām viduvējībām, mācīs mums apmēram tādā līmenī, kādu esmu pieredzējis apmēram pirms diviem gadiem, vēl 8. klasē mācoties. Būs jāiet pie Pumpures uz veco skolu. Ja neņemšu grožus savās rokās, līdz 12. klasei jeb 3.Kursam un eksāmeniem visu latviešu valodu būšu aizmirsis. sad_mini.gif

    Vienīgā pozitīvā deva šodien bija algas (stipendijas) karšu izsniegšana, citādi - nekā jēdzīga. :/

    • Sanctom.
      0

      Nekas Rocky pieradīsi. Ejam ārā? biggrin_mini2.gif

    • latvian1111
      0

      Tā ir, bet ko darīt connie_mini_huh.gif Vidusskolā Latv. Val viens liels atkārtojums vien ir.

    • TechTh
      0

      Latviešu valodas stundas pašas par sevi nav interesantas, kur nu vēl, ja atkal tās huiņas - divdabji, vēl sazin kādi štrunti jāmācās.. Labāk 2 Matemātikas nekā 1 šādu Mindfuck stundu.

  • Rocky__Lv
    0

    Kaut kā esmu iestidzis.

  • Rocky__Lv
    0

    Ēm, kādam mājās nav kāds lieks/puslieks florbola vārtsargu ekipējums?

    • Grintals
      0

      Šaubos vai kādam būtu lieks florbola vārtusarga ekipējums biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif

    • Rocky__Lv
      0

      Nu, mazums kādam ir kas vecs, pussaplīsis, kas mētājas kaut kur bēniņos, bez jebkāda pielietojuma.. smile_mini.gif

    • Rocky__Lv
      0

      Ati, ja jāprasa pazīstamiem, tad jau ne, negribu iebraukt parādos, palikt milzum pateicības parādā pilnīgi nepazīstamam cilvēkam. Nav jau mirstamā vaina, ka nevar iztikt, šis bija tikai tāds "ej tu sazin - varbūt" mb. smile_mini.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Brīnišķīgi balta nakts un mana labākā diskotēka "Ej Apskrieties!"... :]

    Statiks ar pieciem brenguļiem ribās baigi labi izlēkājās pie Didzkina un Ivo spēlētās muzīkas. Žēl tikai, ka palaidu garām.nenospēlēja tik gaidīto Cuban B!

    A Da La Musma!

    • Static
      0

      Es vēlprojām nabiņā sēžu. smile_mini.gif

    • Static
      0

      Ai labi, jāiet prom. Vienam nav interesanti

    • Gek
      0

      Buutu es zinaajis, ka juus tur, būtu gaajis.

  • Rocky__Lv
    0

    Šovakar tiekamies Baltajās Naktīs @ Nabaklab u.c. Rīgā. :]

    Lai izdevusies visiem nakts. :]

    • Gopņīt
      0

      ikr. ;]] cant wait.

  • Rocky__Lv
    0

    Uh, cik patīkama sajūta, kad apzinies, ka citiem iet brīnumjauki. smile_mini.gif

    • Zveraboj
      0

      Forša sajūta ir, kad esi citam darījis labu - no sirds.
      smile_mini.gif

    • Lauvēns
      0

      Jā, pimēram palīdzējis citam nelaimē:]

    • Saullēkts
      0

      Vai palīdzējis laimē lol_mini.gif

- 1 - 2 - 3 - ... - 236 - 237 - 238 - ... - 301 - 302 - 303 -