Tagad pēc skatēm ir parādījies tik patīkams noskaņojums:''Ai, ka tik darboties un darīt VISU!''
Nu nevajag tai dziņai ļaut pazust..
Rocky__Lv miniblogs
- 0
Rocky__Lv 14.12.2012. 20:17
- 0
Rocky__Lv 13.12.2012. 10:42
11/14 finišs.
11/14 finišs. :) pic.twitter.com/Wprz17dw
— Kristaps Zvirgzds (@Trakais18) December 13, 2012 - 0
Rocky__Lv 13.12.2012. 07:10
Labum labais rīta sportiņš. Svaigais gaiss sagādāja mundrumu, to šodien vajadzēs!
)- 0
Ralfs154 13.12.2012. 07:23
Mam pēdējā nopietnā diena pirms atzīmju izlikšanas, pēdējie kd, bet gulējis esmu nepilnas 4h. It's gonna be fun
« - 1 - 2 - 3 - ... - 66 - 67 - 68 - ... - 301 - 302 - 303 - »







