Turnīrs norisināsies 4. janvārī, Bulduros (TE) no 11:00 līdz 19:00. Ar komandu sastāviem ir iespējams iepazīties ŠEIT.

Ieejas maksa tiks precizēta.

Noteikumi eXs florbola turnīrā.

Spēles laiks, turnīra izspēle:

Šī sadaļa tiks papildināta!

Spēles laikā no vienas komandas uz laukuma atrodas 5 (pieci) uzbrucēji un 1 (viens) vārtsargs. Spēle norit 2 (divu) puslaiku garumā, kur katrs puslaiks ilgst 5 (piecas) minūtes- tīrais laiks.

Pēc grupu spēlēm (12 spēles), būs 4 ceturtdaļfināli, divi pusfināli un divi fināli, kā arī spēles par 7.-8. vietu un 5.-6. vietu. Kopā 22 spēles.

Soda sitiens:

1) Ja spēlētājs sit, bloķē, paceļ, sper pretinieku nūju vai tur pretinieku vai pretinieku nūju.

Ja tiesneši uzskata, ka spēlētājs ir spēlējis bumbiņu pirms sitiena pa pretinieka nūju, nekādas darbības nav jāveic.

4) Ja laukuma spēlētājs novieto savu nūju, savu pēdu vai savu kāju starp pretinieka kājām vai pēdām.

5) Ja spēlētājs, kurš kontrolē bumbiņu vai cenšas aizsniegt to, spiež vai grūž pretinieku citādāk nekā plecs pret plecu.

8] Ja spēlētājs saņem piespēli ar kāju no savas komandas laukuma spēlētāja.

Tas uzskatāms par pārkāpumu tikai tad, ja piespēle, pēc tiesnešu domām, ir tīša.

10) Ja laukuma spēlētājs tīši izkustina pretinieku komandas vārtus.

12) Ja laukuma spēlētājs palecas un aptur bumbiņu.

16) Ja iemetiens vai soda sitiens ir izpildīts nepareizi vai ir tīši kavēts.

Tas nozīmē, ja iemetiens vai soda sitiens ir nepamatoti kavēts vai ja bumbiņa ir vilkta, grūsta vai pacelta uz nūjas. Ja iemetiens vai soda sitiens tiek izpildīts no nepareizas vietas vai arī ja bumbiņa nav bijusi pilnīgi apturēta, tas var tikt atkārtots. Ja tas, pēc tiesnešu domām, neietekmē spēli, bumbiņa var nebūt pilnīgi apturēta vai var neatrasties precīzi pareizajā vietā.

18] Ja vārtsargs saņem piespēli no savas komandas laukuma spēlētāja.

Tas ir uzskatāms par pārkāpumu tikai tad, ja tas, pēc tiesneša domām, ir tīšs.

Divu minūšu noraidījums:

Turnīrā netiek piemērots divu minūšu noraidījums! -Tā vietā pretinieku komandai tiek piešķirts soda metiens.

1)   Ja spēlētājs sit, bloķē, paceļ, tur vai sper pretinieka nūju vai tur pretinieku vai pretinieka nūju, lai iegūtu priekšrocību, vai ja viņam nav iespēja aizsniegt bumbiņu.

2)    Ja laukuma spēlētājs spēlē bumbiņu virs vidukļa līmeņa ar jebkuru savas nūjas daļu vai ar kāju.

Par vidukļa līmeni uzskatāms vertikāli stāvoša cilvēka vidukļa līmenis.

3)    Ja spēlētājs ir vainojams bīstamā spēlē ar nūju.

Tas ietver nekontrolētu nūjas vēzienu uz priekšu vai atpakaļ un nūjas pacelšanu virs pretinieka galvas, ja tas uzskatāms par bīstamu vai traucējošu pretiniekam.

4)    Ja spēlētājs spiež vai grūž pretinieku pret apmali vai vārtiem.

5)    Ja spēlētājs klupina vai saķer pretinieku.

7)    Ja laukuma spēlētājs piedalās spēlē bez nūjas.

10)    Ja spēlētājs tīši pārvietojas, lai kavētu pretinieku, kurš  nekontrolē bumbiņu.

11)    Ja laukuma spēlētājs aktīvi traucē vārtsargam izmest bumbiņu.

Tas ir uzskatāms par pārkāpumu tikai tad, ja laukums spēlētājs ir vārtos vai vārtu laukumā vai tuvāk nekā 3m no vārtsarga, mērot no vietas, kurā vārtsargs saņēmis bumbiņu. Aktīvi nozīmē sekot vārtsarga kustībām vai censties aizsniegt bumbiņu ar nūju.
12)    Ja spēlētājs neievēro 3m attāluma noteikumu iemetiena vai soda sitiena laikā.

13)    Ja laukuma spēlētājs aptur bumbiņu vai spēlē bumbiņu, atrodoties guļus vai sēdus stāvoklī.

14)    Ja laukuma spēlētājs aptur vai spēlē bumbiņu ar savu plaukstu, roku vai galvu.

20)    Ja spēlētājs tīši aizkavē spēli.

22)    Ja spēlētājs vai komandas pārstāvis protestē pret tiesnešu lēmumiem vai spēles vadīšana notiek traucējošā vai citādā nepareizā vaidā.