Tātad tikai šodien dzima ideja uzrīkot pasākumu exiešiem un jau tagad ir izlemts, kur, kad un kā tas notiks (aptuveni).
Tātad 19.-21. augustā Lēdmanē (15km no Lielvārdes) notiks pasākums. Sāksim 5dien (par ~ laiku vienosimies), braukt prom, protams, varēs, kad gribēs, bet, vēlākais, 7dien. Nokļūšana tur - ja vari, ar savu transportu vai sarunā, ka aizved kāds cits. ja nevari, neuztraucies, jo uz turieni iet arī autobuss. Jābrauc ar vienu no šiem autobusiem:https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu_aut...iga&to=ledmane (Rīgas SAO - Lēdmane). Precīzākas koordinātes tiks izsniegtas personiski.

Tur uz vietas ir neliela mājiņa ar pirti, dušu, mazu viesistabiņu un guļvietām otrajā stāvā (ja ļoti grib, var kādi 10 cilvēki, bet normāli ap 6). Vēl ir baļļa (neliela apsildāma ūdens tvertne). Ir vagoniņš (īsti nezinu, kā to nosaukt), kur ir ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna and stuff. Tur ir arī gulta un saliekamā gulta, kur normāli var sagulēt 3 cilvēki. Ir upe, kur nopeldēties pēc pirts. Nezinu īsti vai tur būs silts vai auksts ūdens, bet pēc pirts ir ok katrā gadījumā. Ir diezgan liela teritorija (pietiekama), kur var spēlēt futbolu (ir 2 improvizēti futbola vārti, bez tīkla though), basketbolu (kind of, ir 1 grozs un "laukums" ir bez seguma (zālīte)) un kko citu, kas jums ienāk prātā. Tā kā visiem noteikti mājās vietas nepietiks, ņemiet līdzi teltis, kur pārnakšņot. Būs pietiekami vietas, kur tās nolikt.  Ja tas kādu interesē, veikals ir ~ 3km attālumā.

Tur uz vietas īsti netiks no manas puses organizēta ēšana, bet tur ir grills, uz kura varēs cept to, ko paši būsiet paņēmuši līdzi (un ledusskapis, kur to nolikt pa nakti). Acīmredzamu iemeslu dēļ es nevaru jums aizliegt tur lietot alkoholu un citas apreibinošas vielas, bet uzskatu, ka šādi noteikumi apmierinās visus: katrs var lietot to, ko ir paņēmis, taču nepilngadīgajiem neviens pilngadīgais neko "neved". varat pīpēt, bet neko īpaši traku un nelegālu (nezinu, ar ko jūs aizraujaties...). Rēķinieties, ka, ja nu jūs piedzersieties/paliksiet muļķīgā stāvoklī, exā varētu nejauši parādīties interesantas bildes ar jums...
Pašreizējais dalībnieku saraksts izskatās aptuveni šādi:

Static Fake
Kristaps a.k.a Rocky__Lv a.k.a. Persiks
Ghetto?
Latgals16  sad_mini.gif
Jānis a.k.a Ridiculus - 100%
Strelis
Virve
Niggah
Anderhils
Tukumnieks
Normunds11
Maadinsh
Zaps
Za4
Hibs
Kordiljers
vnk mazais
viesty sad_mini.gif
Slepk sad_mini.gif
1300
rep
Gangz un hektorz
kambyz
Rifelz
Darks
BeaTop
Volters123
God Melaro
Other City
Wracker One
Latvija18
mbl hs
demonic bmw

Ja tu vēlies braukt, raksti te. (principā pasākums ir plānots 16+, bet, ja tev ir pietiekams pamatojums, kāpēc mēs tevi tur varētu gribēt, droši saki icon_smile.gif )

 

Tiem, kas būs pateikuši, ka būs personiski aizsūtīšu precīzas norādes, kā tur nokļūt.

 

Modi ņem piemēru no kkā, kas šo jau laboja, kad es biju off un update viesu sarakstu, ja es kko nepamanu/aizmirstu/esmu off. smile_mini.gif

Cilvēki, kam vajag transportu (šie cilvēki, varat braukt arī ar autobusu, bet centīsimies jums arī sameklēt vietas mašīnās, kuru diemžēl nav nemaz tik daudz):
normunds11

strelis

static fake

god melaro 

rifelz

strelis

Laboja Gek, labots 37x