Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    Gaidot aukstāku laiku, atgriežos pie saknēm. https://t.co/o4gZvk0R

  • Rocky__Lv
    0

    Cik patīkami baudīt rītus, kad nekur īsti nav jāsteidzas un skola vairs neuzdzen nepatīkams izjūtas, kad gribas pagulēt.. smile_mini.gif

  • Rocky__Lv
    0

  • Rocky__Lv
    0

    Vēl pāris albumi, kuri atlikuši sarakstā un tad jau savu šī gada labāko albumu topu varēšu griezt augšā. smile_mini.gif Nākošais sarakstā:

    Ir sajūta, ka patiks, kā jau vienmēr Tīģerlilijas.

    • Ridiculus
      0

      Veiksmi!

    • Hibs
      0

      Kā pagaidām tops izskatās?

    • Rocky__Lv
      0

      Ā, to ļaušu izlasīt, kad būs pilnībā aprakstīts un izvērtēts visu iho ievērības cienīgo grupu sniegus šajā gadā, kas mani kaut kur kaut kā ir uzrunājušas. Par konkrētiem albumiem, kas varētu pretendēt uz pirmajām vietām var nojaust, ja palasa vecākus miniblogu un blogu ierakstus. smile_mini.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Dīvaina sajūta... Pēdējās dienās izjūtu riebumu pret datoru un nav ne mazākās vēlmes tam piesēsties un kaut ko darīt. Šis ieraksts exā ir liels izņēmums šodienas grafikam, laiskoties pa māju, kaut ko paskicēt un dzert tēju... :/

    • Niķķis.
      0

      Man dators salsa jau pirms mēneša.. respektīvi.. monitors ieplaisaja laptopam, bet pirms 2 nedēļām saplīsa viss ekrāns.. pat vēl neesmu paziņojis to vecākiem un palūdzis naudu labošanai.. Varu mierīgi iztikt bez...

  • Rocky__Lv
    0

    Ek, tikko no pirts. Bija tio labi, ka nemaz ar vārdiem aprakstīt nevar. Tulīt jau gaidīs arī garda piena klimpu zupiņa. Varen jauks vakars izdevies. smile_mini.gif

    • maljokk
      0

      Teu gan veicas, izlasot tavu rakstito ari sagribejas pirti

    • ★RTU☆
      0

      Ko tad tik ātri atpakaļ? O.O

- 1 - 2 - 3 - ... - 208 - 209 - 210 - ... - 301 - 302 - 303 -