Vakara pētījumu rezumē - Roland GX 24 uz kāra acu skata. Šonakt pie miera, bet jau rīt jāpēta, kas un kā ar transportu no štatiem.
Rocky__Lv miniblogs
- 0
Rocky__Lv 17.12.2011. 02:18
- 0
Rocky__Lv 17.12.2011. 02:36
Yes. In the past weeks i've been abused for stalking too much (for real). Looks like you're my last victim, but the most intriguing one.
- 0
Rocky__Lv 16.12.2011. 23:02
Šovakar pētu ploterus, izrādās cenas ir daudz mazākas, kā gaidīts... Business, we're coming.
- 0
Rocky__Lv 16.12.2011. 23:07
Nu tā kā mācos jau otrajā mākslas skolā pēc kārtas, tad ir labi zināms, cik bieži man un citiem skolasbiedriem ir nepieciešami ploterdarbi un ploterdarbnīcu pakalpojumi. Diemžēl, tie ir ļoti dārgi. Mēs tā parēķinājām, ka mūsu skolā, gada laikā ploterdarbīcās tiek samaksāti ap 200 Ls par darbu vien...
Mums ir ideja, mums ir sakari (ne tikai skolā, kurā šobrīd mēs mācāmies), mums ir zināšanas, mums ir sākumkapitāls. Vēl, protams, tas ir idejas līmenī, tagad skatos, cik maksā adatas, dažādas ierīču apkopes lietas u.c., bet sajūta ir tāda, ka, jā, aiziet!
- -2
Hibs 16.12.2011. 22:03
Kas tad šodien pie vainas?
P.S. Sorry, ka vakardien netiku, bet tas galīgi nebija iespējams.
- 0
Rocky__Lv 16.12.2011. 22:08
Hib, par vakardienu, protams, saprotams, neko nepārmetu, veseļojies. Bet šodien. Pa dienu ar Nauri abi nosponsorējām daudz sistēmā lejamas vielas, bet tagad vakarā, vairākkārt taujājot par kursa pēcvakara pasākumu un ietikšanu un izjušanu, neviena aicinājuma, ne piedāvājuma, ne ieinteresētības.
- 0
Rocky__Lv 16.12.2011. 01:28
Aptiekā šovakar nebija tas labākais koncerts. Slikta skaņa, maz vietas.. Vienīgais actions bija vairākkārt vienam fanam paceļot savu garo roku un palecoties izdauzīts griestu reģipsis. :/
- 0
Rocky__Lv 15.12.2011. 21:34
Labs i', dodos uz "Aptieku" pēc īpašajām zālītēm, cerams satikt Rolandu un izbaudīt vakaru ^^
- 0
Rocky__Lv 15.12.2011. 21:07
https://t.co/Vhjybocw "Dzimtā Valoda" u.c. līdzīgie ir stūrgalvīgi un tai pat laikā pietiekoši bailīgi, lai kaut ko reāli darītu. Smieklīgi.
- 0
Rocky__Lv 15.12.2011. 21:20
Atbalstīt kādu no pusēm no valsts budžeta būtu muļķīgi, tču tas, ko dara šī organizācija un tai līdzīgie ir vēl absurdāk. Rodas sajūta, ka Dzimtā Valoda nemāk neko citu, kā vien uz jebko atbildēt ar draudiem.
« - 1 - 2 - 3 - ... - 209 - 210 - 211 - ... - 301 - 302 - 303 - »








