Rocky__Lv miniblogs

  • Rocky__Lv
    0

    Šonedēļ @RadioNaba rīta dziesmu listes ir tīīīk fantastiskas. Daudz sen nedzirdēta un atmosfērai atbilstoša.. https://t.co/V3PXFFEB smile_mini.gif )

  • Rocky__Lv
    0

    Nakts albums Maybeshewill - "I Was Here For A Moment, Then i Was Gone" .. Ja iztēlotos rudens noskaņas, tad tieši šādi https://t.co/RWjBJ0vd

  • Rocky__Lv
    0

    Alise ir traka. Traki laba, it īpaši @ 4:51



    Te studijas ieraksts.. Ceru, ka kādreiz paciemossies arī Latvijā.. smile_mini.gif

  • Rocky__Lv
    0

    Nezinu, priecāties vai skumt par Mono atgriešanos Latvijā... It kā badošanās nedraud, bet tik daudz labu koncertu tomēr par sālītu..

  • Rocky__Lv
    0

    Gīks mani samaitās... Pirmo reizi mūžā ēdīšu kebabu. (Dramatiskais bass)

    • purawskis
      0

      Es gan nekad neļaušos

    • Static
      0

      Eu... Varējāt pateikt, ka iesiet.

      • S J
        0

        Kebabs ir overrated.

      • Rocky__Lv
        0

        Iedomājieties ūdenī mirkušu dvieli... Jā, tieši tā. Es šobrīd esmu vismaz divas reizes slapjāks par tādu.

        • Castiel
          -4

          2x slapjāks kā izmircis dvielis un vēl ieposto šo twitteri facepalm.gif

          • Rocky__Lv
            0

            Ko man citu darīt, birojā sausu drēbju nav un skraidīt ar dokumentiem tādam arī kauns. :-]

            • Castiel
              -3

              Labāk sēdēt slapjam un rakstīt twitteri , ka esi slapjš lol_mini.gif

      - 1 - 2 - 3 - ... - 108 - 109 - 110 - ... - 301 - 302 - 303 -