Team Unicorn

 

 

Mūsu grupā runājām par visu (IT, vienradži, mašīnas, ēdiens utt). Sākumā šī grupa tapa priekš tinychat, bet ar laiku paradījās parastākās diskusijas. Ja esi aktīva, jautra persona, tad vari droši pieteikties (Tavu pieteikumu grupā izskatīs visi grupas biedri, un kopīgi nobalsos par pieņemšanu/nepieņemšanu grupā).

 

*te tiks iekļauts teksts, teksts, teksts*

 

Uzmanību, tālākais ko jūs grasāties lasīt ir kaut kas uz grupas wikipēdiju, ja turpināsiet lasīt viss kas iespējams var notikt ar jums (garstāvokļa pacilātība, ieintersētība stāstā, etc) ir uz jūsu pašu atbildības.

 

Kā tika izveidota grupa?

Viss sākās 22.07.2013 kad exā bija ļoti tinychats populārs un nu jau laiku pumasiks arī bija veidojis savas istabas kurās katru vakaru +/- vācās cilvēki kas bija jau iepazinušies savā starpā un ļoti pavadija laiku. Pumasiks (turpmāk es) izdomāja ka vajag tādu lietu kā grupu, kurā viss būs ap  tainīčatu, bet tad pēc laika saprata, ka labāk tomēr veidot grupu kur tiks apspriesti visdažādākie temati un tēmas. Kā arī pumasiks vēlējas izveidot uzlabotu versiju ''Everything''' kura pajuka grupas sadalīšanās rezultātā. Nosākuma viss gāja lēnām un bez steigas, ar laiku viss iegāja sliedēs, parādijās grupas kodols, kaut arī tainīčats nav tik populārs kā 2013 gada vasarā, šīs grupas biedri joprojām mēdz salasīties un pačolēt iekš tā.

Ko piedāvājam mēs?

Šī grupa (turpmāk mēs) piedāvā to, ka tu noteikti labi pavadīsi laiku parunājot parkādu tēmu, palīdzētu kādam vai arī kāds palīdzēs tev. Mēs neesam elitāru nodirsēju grupa, kaut arī iespējams daži tā domā, bet ja kāds aizskars mūsējo, mēs noteikti parādā nepaliksim, protams es nesaku ka uzreiz visa grupa ies mīnusiņus spiest un nodirst, bet gan mēs atnesīsim demokrātiju un brīvību uz jūsu māju! Joki, pa jokiem, bet šeit ik pa brīžam tiek veidotas dažādas aptaujas gan iekš sākumlapas, gan iekš miniblogiem,kā arī visdažādākās spēles, kuras veido paši lietotāji. Esi gatavs nopietnām un humora pilnām sarunām? Tad esi gaidīts pie mums!

Kā notiek pieņemšana iekš grupas?

Iespējams daudzi jau zina kā notiek pieņemšana gan pie mums, gan arī līdzīgās grupās, bet tomēr kāds arī var nezināt. Viss sākas ar to ka kāds piesakās. Ir izveidots speciāls grupas ieraksts, kur moderātori ar adminu liek komentārus ar lietotāja niku un savu nostāju, pēc kā zem komentāra atbildot izsakās pārējā grupa un galu galā izsaka secinājumu, ja ir vairāk ir pret, tad lietotājs netiek pieņemts vai  arī tiek novērots no malas lai saprastu viņa iemeslu kapēc tiek iebalsots pret. Ja vairāk ir par, nu tad tur daudz nav ko jārunā, esi laipni aicināts.

Administrators - pumasiK

Moderatori -  MuShA, Siamese, Niggah

 

 

>uzmini noteikumi<

 

 

 

 

 

Aptauja

Vai jūs gaidijāt kad grupa meiģinās atgūties no diendusas un turpinās darbību tāpat kā arī agrāk?

 1. Jā.
  29%
 2. Nē.
  8%
 3. Vairāk jā, nekā nē.
  13%
 4. Vairāk nē, nekā jā.
  13%
 5. pumasiks zina ko dara.
  38%
Balsojuši: 24

Biedri

Statistika

Biedri: 27
Posti: 36875
Admins: pumasiK