Gribēju jau rakstīt:"Ja jau Wrackers šovakar pieminēja ABBU", bet izrādēs, NĒ - viņš pieminēja AC/DC.. :/
Tik un tā:
Rocky__Lv 22.01.2012. 23:23
Gribēju jau rakstīt:"Ja jau Wrackers šovakar pieminēja ABBU", bet izrādēs, NĒ - viņš pieminēja AC/DC.. :/
Tik un tā:
obsidian 22.01.2012. 22:58
Rocky__Lv 21.01.2012. 20:49
Klausos LR1 vakara pasaciņu un jūtu, ka tulīt atlūzīšu. Ar labu nakti Kaķēn Mazuliņ un Exs.
Rocky__Lv 21.01.2012. 18:34
Tikko mājās no aptveni 10 km gara slēpojuma. Kas to būtu domājis, ka šodien pēc vakardienas zāļu un tējas porcijas būs spēks uz šādu distanci. :-)
Jūsu šodiena?
« - 1 - 2 - 3 - ... - 198 - 199 - 200 - ... - 301 - 302 - 303 - »